SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spotkanie Wa-wie a od 8 strony dyskusje z MarekFu (Tsunami)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
dobra nie podejmuję tematu ....
"zdobyć zaufanie a potem dowody? "
co znaczy "zdobyć zaufanie"?? rejestrując się na forum po raz kolejny nie było w regulaminie nic na temat "zdobywania zaufania" czyjegokolwiek nie mówiąc już o Twoim - czyżby jakaś dyskryminacja??
nie chcesz nie odpisuj, ale dopóki nie obrażę nikogo to mogę się swobodnie wypowiadać
a co do dowodów - zawsze je przedstawiam ...

ale naprawdę nie ma sensu wracać do tamtej sprawy bo i po co ...
poza tym póki co jesteś pierwszy dla którego nie jestem tu mile widziany

"Koń jest Bogiem - galop nałogiem"
"Dzień bez galopu to dzień stracony."
"Władza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego a nadyma małego człowieka."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
ohhh teraz doczytałem dokładnie ....
uważasz mnie za "uchola" :D noooo fajnie
nie ma sprawy jeśli zaczynamy z tego poziomu rozmowę - twoja sprawa
ale ciut się mylisz

"Koń jest Bogiem - galop nałogiem"
"Dzień bez galopu to dzień stracony."
"Władza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego a nadyma małego człowieka."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Proponuję rozejm - na dopieprzanie zawsze będzie lepsza okazja niż ogrzewanie starych kotletów.

Marku chcę Ci zadać pytanie - bez złośliwości i podtekstów - rozstałeś się SFD niezbyt miło a mimo wszystko postanowiłeś być tu z nami - mnie osobiście się to podoba, proszę, jeśli możesz, napisz dlaczego wróciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Hej Marek, miło Cię widzieć. Jedziesz na zlot?

P.S. Umiesz obrotówkę?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nikt nie jest doskonały
popełniać błędy jest sprawą ludzką
głupotą jest powtarzać te same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
MaKos: masz rację, nie ma co odgrzewać starych spraw i liczę na normalnę rozmowę i równe traktowanie choć reprezentuję WiadomoJakiStyl
dlaczego wróciłem - po prostu myślę że mógłbym stanowić lekka "przeciwwagę" w niektórych tematach no i cóż mam cokolwiek do powiedzenia na tematy SW na podstawie moich doświadczeń
wiem że podejrzewacie mnie o jakieś tam "węszenie" na "polecenie" ale nadal wyrażam tu na forum moją i TYLKO MOJĄ opinię
poza tym masz swoje forum gdzie dużo pewnie piszecie na temat KT (choc myślę że już nie tak jak na początku) więc tam się nie pcham bo i po co ...
tu mogę sobie pogadać ogólnie na różne tematy
nie wiem czy to ci wystarczy

Bull: nie wracajmy już ok??

"Koń jest Bogiem - galop nałogiem"
"Dzień bez galopu to dzień stracony."
"Władza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego a nadyma małego człowieka."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
OloKK: obrotówka to nie szczyt marzeń choc ją potrafię .... już od dość dawna, dla mnie szczyt marzen to szybkie ostre i energiczne mae-geri które chciałbym wykonywać "w mig" z szybkśscią uderzenia pięścią ... to dla mnie wzór ale każdy ma jakiś cel do osiągnięcia, prawda??

"Koń jest Bogiem - galop nałogiem"
"Dzień bez galopu to dzień stracony."
"Władza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego a nadyma małego człowieka."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Ja wcale nie uważam, że węszysz i też nie sądzę byś działał na czyjeś polecenie. Choć muszę przyznać, że jestem zaskoczony - mile zaskoczony - Twoim powrotem. Fajnie by było, byś i Ty następnym razem wpadł na jakieś spotkanie przy kawie z termosu - Jacek był i wydaje mi się jest z tego zadowolony, zresztą i my też mamy takie samo odczucie co do obecności Jacka. Może uda się pogadać na luzie, bez napinania się i ideologii - oczywiście w obie strony. Ja coraz bardziej przekonuje się do tsunamistów, choć Jacek oczywiści od zawsze cieszy się mnie autorytetem, to ostatnio coraz bardziej widzę, że nie jest tak źle z samodzielnym myśleniem i odwagą. Bynajmniej nie chcę nikomu słodzić, bo są też przypadki, gdzie nie miałbym ochoty nawet gadać o pogodzie, bo oni są bezgranicznie zapatrzeni w kapitana "Titanica". Marku do której grupy należysz?

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2010-06-20 17:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja jak poznałem Jacka Keslera prywatnie na kawie to też okazał się być fajnym gościem z którym znalazłem od razu wspólny język

Marek... biologii i fizyki nie przeskoczysz

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
MaKos: czemu od razu ludzi którzy mają swoje zdanie na różne tematy dzielisz na grupy?? ja mam zawsze swoje zdanie i niezależnie od grona z jakim rozmawiam je utrzymuję, ale skoro niektórzy z grona od razu z góry uważają ze moje pojawienie się na sfd to węszenie to już ich problem, ja zawsze miałem i mam (podkreślam słowo "miałem) swoje zdanie ... szkoda tylko że byc może Czytający mnie nie posłuchał ... trudno!!
tak więc nie należę do ŻADNEJ grupy, z tych które wymieniłeś i masz na myśli, pod tym względem zawsze byłem samotnym wilkiem jeśli o to chodzi...
a jacek wie czemu jestem jeszcze na Titanicu ...

"Koń jest Bogiem - galop nałogiem"
"Dzień bez galopu to dzień stracony."
"Władza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego a nadyma małego człowieka."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niefartowne kopnięcie...

Następny temat

Trener dziwne podejście

WHEY premium