SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sport po kontuzjach ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Stabilizator, tejpy.. w jakimś stopniu zawsze zabezpieczają staw.

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
nie zabezpieczają... znasz biomechanikę stawu kolanowego ? to poznaj - sam do tego dojdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
pomijajac juz ze stabilizator ogranicza ruchy, do niczego sie nie nadaje to jeszcze przy ciaglym noszeniu oslabia staw ktory ma niby stabilizowac. Wytlumacz mi w jaki sposob kawalek szmatki ma Ci niby zabezpieczyc staw?

Rozwalaja mnie kolesie ktorzy zakladaja stabilizatory na kazdy mozliwy staw, a na zlamanie paznokcia mowia powazna kontuzja

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
www.sfd.pl/Siatkówka__stabilizator_stawu_skokowego-t369516-s4.html -w tym temacie, który jest Ci znamy, kilka osób opowiada się za stabilizatorami. Kawałek szmatki uciska staw i zmniejsza prawdopodobieństwo znacznego przemieszczenia się kości względem siebie. Są też stabilizatory z różnego rodzaju usztywnieniami, które blokują niektóre ruchy, ale w grze to nie przeszkadza. Na początku odczuwa się lekki dyskomfort, ale to kwestia czasu. Stabilizatory neoprenowe, mają jeszcze jedna właściwość- ogrzewają staw, dzięki temu po jakimś czasie kolano przestało mnie boleć.
Santiago-jeśli tak bardzo chcesz mi udowodnić, że gdybam, odpowiedz mi dlaczego wsiadając na motor, zakładsz kask?(o ile jeździsz) Bo chyba nie po to żeby Ci w nie wiało w uszy ;]

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
Xolorian - jestes albo idiota albo chcesz udowodnic za wszelka cene swoja racje, nie ma co dyskutować z toba bo to parada glupoty... "szmata zabezpiecza przez przemieszczaniem kosci" - to zdanie mówi samo za siebie. Czy to wiesz jakie siły działaja w kolanie ? przestan brnąc w ten shit bo się osmieszasz po prostu ;/

od ogrzewania staw przestał bolec

serio za głupotę powinny byc bany...

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-11-14 11:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Może Ty jesteś idiota bo ja nie. Używam i wiem, że pomagają. A co powiesz na temat tego, że zawodowi sportowcy używają stabilizatorow(które nie zawsze są tylko kawałkiem materiału), bądź tejpow(bo do tego też odnoszą się moje wypowiedzi). Sportowcy przecież mają cały ten sztab specjalistów jak ktoś już powiedział, mają masaże, specjalne ćwiczenia, treningi i o wiele bardziej wzmocnione stawy niż amatorz, ale amatorzy jak i zawodowcy grają na miarę swoich możliwości i też ulegają potężnym przeciążeniom. Nadal nikt mi nie powiedział co złego jest w noszeniu stabilizatora? To, że duzo osób nosi je tylko żeby zaimponować komus bądź żeby urozmaicić wygląd?

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
skończyłem z tobą dyskutować jesteś niereformowalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
A to, że występują zaniki mięśni po stosowaniu- tylko wtedy gdy ktoś używa ich bez przerwy. Używając tylko podczas uprawiania sportu, nie ma mowy o czymś takim. Wy też próbujecie za wszelką cenę udowodnić swoją rację, na tym polega dyskusja.

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Bo..bo nie umiesz mi powiedzieć dlaczego nie powinno się stosować stabilizatorow?

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Ośmieszam się? Wejdź sobie na allegro i poczytaj o właściwościach i funkcjach stabilizatorów;]

Istota wolna nie użala się nad sobą, zmarznięty ptak spadnie z drzewa bez cienia żalu nad soba.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Unihokej Wieluń i okolice

Następny temat

Kaskaderstwo od czego zacząć?

WHEY premium