SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Speed 8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak dla mnie 7 zl mniej w kieszeni i tyle

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2191
wiesz ziomus to zalezy kto co lubi ja poprostu jak ide na bibke to chce sie dobrze i zdrowo bawic a nie walnac kreche w nocha a pozniej sie meczyc a co za tym idzie zwala a to lipne stany dlatego dokladnie opisalem to ludziom ktorzy podobny styl preferuja a zreszta kazdy ma swoj przelicznik jeden przicz na winiaki inny na browary trzeci na speedy a inny jeszcze na speed 8 i tak to juz jest pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=7276735&ticaid=1161c
"Kilka dni temu polska prasa informowała, że hurtownie farmaceutyczne wycofują ze sprzedaży preparat wspomagający Speed 8, a psychiatrzy ostrzegają, że produkt działa jak narkotyk i może być niebezpieczny... według cytowanych w polskich mediach specjalistów działanie tego preparatu jest podobne do amfetaminy czy tabletek ekstazy. (...) Ampułki Speed 8 zawierają w 100 ml aż 560 mg kofeiny, czyli tyle co około osiem filiżanek kawy."
W maleńkich Czechach robią ok 500tys zł obrotu w miesiąc na tym jednym środku a u nas Monar się tym zainteresował:
http://monar.info.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=108
Autor receptury to doktor Petr Fort, czy to ten, co ożywił Frankensteina )

Zmieniony przez - Murban w dniu 2006-08-16 22:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Co do posta wyżej to:Dla mnie to kryptoreklama produktu, bo przeczyta to jeden z drugim małolat i heja - wykupi pól hurtowni w nadziei na odlot

Wziąłem 2 ampułki naraz i nie tylko żyję i mam się dobrze, ale nawet nie poczułem działania, a niczego poza kawą nie tykam...


Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-08-16 23:16:39

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Kurdeee. Przecie ja tego nie wymysliłem, tylko monar i Wiadomości wp.pl. Przekupili ich ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68499
Murban, tylko że jedna ampułka ma 20 ml.......
Brałem to g****, na mnie wogóle nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Ciekawe jaka w Polsce sprzedaż. Trec robi z tego hicior ale że w Żabkach jest, to nie wiedziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 995
Moim zdaniem speed 8 jest bardzo dobrym suplementem. Daje dużo siły i energii na okolo 6-8 godzin. Sam stosowałem. Na nim można naprawdę robić dłuższe i intensywniejsze treningi np. przed zawodami. Uważam go za dobry suplement.

<<<www.kulturystyka.pl/atlas>>> TO JEST TO !!! POLECAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2646
nie ma co ******lić. mój koleżka jak łyknął 2 ampułki to go wywaliło jak po fecie, bez kitu, byłem przy tym.
osobiście nie tyklam żadnych pobudzających środków (czy to legalne, czy nie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie ma co ******lić. mój koleżka jak łyknął 2 ampułki to go wywaliło jak po fecie, bez kitu, byłem przy tym.
osobiście nie tyklam żadnych pobudzających środków (czy to legalne, czy nie)


no pewnie... i w ogole lepsze od fety efki i innych dopalaczy...ecstasy, kokainy...
nie przesadzaj

dla kogos kto nigdy nie bral dopalaczy - moze odczuc roznice...
dla reszty zbedne - 3 ampulki nie robia na mnie zadnego wrazenia, kasa wyrzucona

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę.

Następny temat

Dodatki :)!!!!

WHEY premium