SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam***Troche Efki Troche Trenu i W******lisz Słoik Dzemu***Spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152020

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
na powaznie pytam ****a heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Jak donosi agencja AFP, 29-letni niewidomy francuski dziennikarz został skazany na rok więzienia w zawieszeniu i karę 500 euro grzywny. Jechał przez miasto Nancy pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy.
Policjanci byli zaskoczeni, gdy okazało się, że zatrzymany przez nich kierowca jest niewidomy. Badanie alkomatem wykazało u dziennikarza poziom alkoholu dwa razy wyższy niż dopuszczalny. "Naprawdę pragnąłem przejechać się samochodem. Powiedziałem o tym koledze, który jest fotografem, a on dał mi swój samochód" – powiedział przed sądem. Fotograf, który wpuścił niewidomego za kierownicę tłumaczył: "Widziałem jak emanuje radością, gdy siedział za kierownicą. Ja jedną ręką pomagałem mu kierować, a drugą trzymałem na hamulcu ręcznym".

o2.pl


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszedlem wczoraj na cole lajt pekło 8 bro majsakrrycznego mam kaca kurva ;/ a dzisiaj poprawka po wodce chyba nie ma kaców co :> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
są i to większe,ale nie martw sie jak znowu alko popijesz ta na trochę kac ci przejdzie.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wtedy bedzie wiekszy bo sie skumuluje

smiałem sie z mocnego ze ma zaciąg ja mam to samo od 2 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spjerdalam spac

siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
co za dziennikarz o ku,rwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
tak wogole siema koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
ja tam po wódce nie mam kaca

i też kurva jakoś ostatnio sie rozechlałem, dzisiaj pewnie też rusze w balet i jutro też aż sie skończy w poniedziałek bo nocki mam

ja już nie potrafie odmówić alkoholu

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-08-23 10:31:25

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
siema


smalec ma zakwasy na pośladkach

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tinaplex 200 bil ktos?

Następny temat

Oxandrobolin

WHEY premium