SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki po metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29
Witam. Mam zamiar wejść na 1 cykl metanabolu ( nigdy wcześniej nie brałem żadnych takiego typu rzeczy ) . Chciałbym się dowiedzieć czy gdybym zrobił tylko jeden dobry cykl łącznie z odblokowaniem itp , to czy zostałoby więcej niż przed cyklem , czy i tak z czasem wszystko spadnie? Nawet gdybym od razu po cyklu zaczął brać jakieś mono/stak + białko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
jeżeli podchodzisz do tego poważnie to napewno na jednym cyklu się nie skończy
jednak jak jesteś sezonowcem ,który myśli że jedynym cyklem zrobi z siebie kulturystę to lepiej daruj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna i białko nie zabezpieczą Cię przed spadkami, są inne ważniejsze czynniki. Ale tak jak Flex na jednym cyklu się nie skończy, od dopingu naprawdę idzie się uzależnić.

uzupełnij to: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

i to: https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29
#flex1976

Może na jednym to nie , ale cały czas nie zamierzam tego brać. Czy w pytaniu napisałem , że chce mega dobrze wyglądać po jednym cyklu , czy zapytałem o spadki ? Proszę darujcie takie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29
Koks007
#flex1976

Może na jednym to nie , ale cały czas nie zamierzam tego brać. Czy w pytaniu napisałem , że chce mega dobrze wyglądać po jednym cyklu , czy zapytałem o spadki ? Proszę darujcie takie odpowiedzi


Macie racje , lecz jak uważasz załóżmy , że odstawie i nie będę brać to zostanie coś czy spadnie do takiego jak było przed cyklem lub nawet bardziej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
nawet bardziej
więc daruj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29
Będę wytrwale czekał, aż ktoś udzieli mi wreszcie normalnej uzasadnionej odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób cykl, nie będzie spadków jak zjesz białko i kreatynę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o to chodzi że po 200 tab. mety i 8 tygodni męczenia flaków nie będziesz miał przyrostów z kosmosu bo mięśnie potrzebują czasu na budowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
W Twoim przypadku to co zbudujesz to tylko woda+tłuszcz, po cyklu woda zejdzie a tłuszcz zostanie na bokach i zwisających cycach jak u starej baby.

Nie masz pdostaw do zażywania saa co koledzy próbują Ci wytłumaczyć, jednak Ty nie słuchasz bo w marcu chcesz zacząć i już na koniec kwietnia lansować się po galeriach w dopasowanej koszulce i zjawiskowo gejowskiej fryzurze muśniętej brylantyną.
7

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Udzielanie odpowiedzi a gość nie wkleil ankiety, zaraz porozdzielam Bany. I wiek w profilu uzupełnić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg rozrobienie

Następny temat

Pierwszy cykl t-mix 325 i deka 300

WHEY premium