SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sok marchwiowy a kolor skóry

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
a ktory z tych srodkow najlepiej "opala cialo" przy czym jest stosunkowo niedrogi i po ilu schodzi ta opaleniznza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
hej właśnie przeczytałem ten post i powiem że mnie to zainteresowało .Chciałbym się również dowiedzieć który z nich jest najpepszy i po ilu dniach opalenizna schodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
mam jeszcze jedno pytanie ........kupiłem sobie dzisiaj ten solarin i żeby zauważyć jakieś działanie to czy musze iść na solar czy efekt tej ''brązowej skóry'' pojawi się po tych tabletkach...no i po jakim czasie . Z góry dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
dolaczam sie do pytania ttomka85.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
już było pisane wiele razy że efekt brązowej skóry się nie pojawi ponieważ beta-karoten sam w sobie nie ma właściwości "opalających" czeba połączyć to z solarium a wtedy efekt będzie widoczny....

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 455
A ja chcę być Indianinem. Nie znoszę, jak mi się mówi, ze jestem biały. To co byście polecili? Marchew, 'kubuś' czy te kapsułki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
nieźle odkopałeś temat, jak nie chcesz być biały to idź na solarium albo uzywaj samoopalaczy marchewka trzyma bardzo krótko... Musiałbyś pić i pić caly czas te kubusie... Już ci samoopalacz/solarium lepiej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
"Naduzywanie" marchewki/soków marchwiowych nie jest dobre dla naszej Szanownej wątroby... to po pierwsze, po drugie to zabarwienie skóry z opalenizną nie ma nic wspólnego, to raczej pomarańczowe zabarwienie skóry, gdzie najbardziej widoczne jest to na łokciach, pietach i wewnetrzej sktronie dłoni.. a kapsułki bez opalania też nic nie dadzą, jeżeli nie będziesz wpomagał się promieniam UV, to efektu nie zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 455
Tak na jeden dzień to można się wysmarować ochrą, tylko trzeba uważać na oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3427
proponuje orzecha wloskiego prosto z drzewa efekt piorunujacy! apropo juz z pol roku sie wybieram na solare i d--a jasiu. hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zoltaczka typu B - zaraze sie?

Następny temat

Serevent i Flixotide

WHEY premium