SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcenie - można coś jeszcze?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Witam,

Skręciłem sobie dzisiaj kostke. Mam zwolnienie z ćwiczeń fizycznych na 2 tyg. Mam pytanie - czy zakupić sobie może Artrox albo coś podobnego w celu szybszej/lepszej regeneraci czy to taki pic na wodę? Narazie nosze bandaż elastyczny oraz smaruje sobie kostkę fastum.

Pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja go stosowałem po zwichnieciu barku i cos w tym jest(wydaje mi sie ze to taki pic na wode to nie jest dokonca) ale rosna wlosy i paznokcie po tym szybciej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
omg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
normalnie sie odzywiaj - to starczy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ok, dzięki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Sam niedawno skręciłem kostkę i polecam smarowanie kilka razy dziennie Altacetem oraz staraj się, aby w nocy mieć nogę powyżej serca

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
okej, dzisiaj sobie podłoze pod nią poduszke sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
witam. Minłą już ponad miesiac od tego mojego pechowego wypadku. Kostka potrafi mnie nadal boleć np. przy obrkęcaniu stopy na boki. Czy zgłosić się z tym do lekarza czy to raczej normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
człowieku, ja miałam noge skrecona 4 grudnia a jak ide biegac i krzywo nastapne (co jest normalne w parku ) to mnie boli, czasem boli sama z siebie. I ciekawe wczesniej bolalo jak mi sie podwineła do wewnatrz (tak jak przy skreceniu) a teraz własnie boli jak nastapne na cos i mi sie podwija w druga strone

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
grmpf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szampon timotei

Następny temat

Nieciekawa Kontuzja - Pomóżcie

WHEY premium