SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKRĘCENIE STAWU KOLANOWEGO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
Witam skręciłem na nartach noge w stawie kolanowym jestem od 2 tygodni w gipsie w środę lekarz zrobił mi punkcje kolana i ściągnoł wodę .Mam pytanie czy takie skręcenie długo sie leczy lekarz powiedział że 3 tygodnie w gipsie i powinno być OK. Czy sa jakies suplementy które zregenerowały by staw czy moge takowe brać sam bez konsultacji z lekarzem - czytałem o glucosminie .

borek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glukosamina nie bardzo Ci pomoże. Masz uszkodzone tkanki miekkie, a nie powierzchnie stawowe(no może nie całkiem) ale narazie nie mam sensu. Poza tym jesli lekarz stwierdził,że 3 tygodnie to albo masz małe uszkodzenie, albo lekarz jest szamanem. No ewentualnie Ci wciska kit.nie sadze,aby po skreceniu stawu kolanowego od razu bedziesz zdrowy. zaznaczam -nie znam stopnia uszkodzenia. Jednak twierdze tak po moich doświadczeniach..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pękająca skóra

Następny temat

a moze cos o SAUNIE???

WHEY premium