SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki Bungy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4090
Tak myślałem, ale wolę wiedzieć o tym jak najwięcej;] Nie mogę się doczekać :D Skakałeś kiedyś w Wawie? ciekawi mnie czy są do tego kolejki, czy trzeba długo czekać. Wiem że skoki są od 12 do 18 jestem spoza więc nie chciałbym przyjechać na darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
W warszawie nie skakalem ale wiem z zycia biorąc ze raczej takich strasznie długich kolejek to nie bedzie i zapewne bez problemu sie doczekasz a skad jestes moge spytac bo jesli chcesz to czuj sie zaproszony przez nasza ekipę jesli bedziemy gdzies w poblizu twojej miejscowości to zapraszamy jak juz informowałem w najbliższy weekend prawdopodobnie bedziemy w bielsku Bialej za dwa tygodnie w Boleslawcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
W warszawie nie skakalem ale wiem z zycia biorąc ze raczej takich strasznie długich kolejek to nie bedzie i zapewne bez problemu sie doczekasz a skad jestes moge spytac bo jesli chcesz to czuj sie zaproszony przez nasza ekipę jesli bedziemy gdzies w poblizu twojej miejscowości to zapraszamy jak juz informowałem w najbliższy weekend prawdopodobnie bedziemy w bielsku Bialej za dwa tygodnie w Boleslawcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4090
Jestem z okolic Lublina, Bolesławiec to chyba niedaleko. Kuszące :D Najpierw muszę się zdecydować na ten pierwszy raz, w tym momencie nie mogę się doczekać, nosi mnie od kiedy wpadłem na ten pomysł (poniedziałek) ale nie wiadomo co będzie jak przyjdzie co do czego... Mam zamiar poprosić instruktora jeszcze na dole żeby mnie wypchnął gdybym stawiał opór bo nie spojrzę w lustro jak tego nie zrobię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1644
heh Grzes widze nie szczedzisz kaski na swoje hobby-i bardzo dobrze:dd
zyczyc tylko przebijania wysokosci i tak by nigdy nie bylo za malo:)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Jednak do Warszawy bedziesz mial blizej bo bolesławiec jest na dolnym śląsku a co do tego wypychania to musisz poprostu zaufać instruktorówi i uważnie go wysluchac w drodze do gory a dasz rade napewno bez zadnego wypychania cos ci powiem drugi skok jest o wiele trudniejszy a jesli chciałbyś zadziwić wszystkich to zdradzę ci jeden sekret jak juz skoczysz trzymaj ręce caly czas szeroko wtedy nie bedzie toba krecic a przy DRUGIM podbiciu przez gumę jak juz bedziesz czuł stan nieważkości odwróc sie glowa do gory i usiadz na gumie chwytając sie jej jednocześnie rękoma na wysokosci karabinkow a zjedziesz na dol jak pan instruktor a nie jak śledź wisząc glowa do ziemi No i znaczysz jak zdziwiony bedzie sam instruktor az zapewne szczęka mu opadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Czy nie szczędze kasy na hobby powiem tyle jesli cos lubisz i chcesz to robic rob to bo zyje sie tylko raz a pieniądz rzecz nabyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4090
Czyli nie ten Bolesławiec ;] Hmm mogę spróbować, ale jak to ma wyglądać dokładnie? Po prostu głowa w górę i dosięgnę karabińczyków? Usiąść? jakiś filmik może masz?? :D A i poza tym chyba jest coś takiego jak: "zabronione jest chwytać linę" ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Owszem nie wskazane jest chwytać za gumę ale każda guma ma ok 40 cm osłonę No a chwytać i tak bedziesz sie za ekspery nad karabinkami bo inaczej sie nieda poza tym jak dostaniesz jeszcze specjalne gratulacje od instruktora No a wszyscy co beda Cie ogladac to beda wiedziec ze skakałes i byłeś świadomy podczas skoku osobiście znam 2 osoby które usiadły na gumę przy pierwszym skoku ja zrobilem to za 5 razem i od tego czasu zawsze siadam na gumie a 13-sty skok robilem juz będąc zapiety za jedną noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4090
Najważniejsze to skoczyć, pewnie będąc w górze zapomnę o tym siadaniu :D Poza tym musiałbym zobaczyć jak to ma dokładnie wyglądać. Dam znać jak mi poszło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łańcuch w środku lasu - jest git :) + pytanko

Następny temat

pulsometr czy cos takiego

WHEY premium