SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skierowanie co dalej? Proszę o pomoc!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Witam wszystkich! Mianowicie mam parę pytań w pewnej sprawie gdyż nigdy tak nic nie załatwiałem i nie wiem jak ta procedura przebiega a jest mi to potrzebne...

A więc ok przechodzę do rzeczy mieszkam w małopolscke okolice Myślenic. Chcę wykonać zabieg u urologa ( jaki to już mniejsza o to ), znalazłem szpital który ma umowę z NFZ i wykonuje takowy zabieg w Białymstoku ( oczywiście jestem ubezpieczony i wgl ). No więc skierowanie oczywiście załatwię u siebie na takowy zabieg, tak więc ze skierowaniem nie będzie najmniejszego problemu.

A teraz moje pytania: Powiedzmy mam już skierowanie i co dalej robić? Mogę się po prostu umówić telefonicznie na ten zabieg w Białymstoku aby mnie wpisali na najbliższy wolny termin? Czy muszę tam być osobiście z tym skierowaniem i dopiero wtedy mnie umówią na jakiś termin? ( bo jednak muszę prawie całą Polskę przejechać aby się tam dostać... ). Czy jeśli jednak trzeba ukazać im to skierowanie przed wpisaniem mnie na dany termin, to po prostu mógł bym im podesłać na @ skan tego skierowania + dowodu + dokumentu o ubezpieczeniu, czy raczej takie opcje nie wchodzą w grę? Jak by mi ktoś mógł opisać mniej więcej jak taki proces rejestracji ze skierowaniem przebiega był bym ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-08-08 19:55:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mając skierowanie zadzwoń tam. Jeśli procedury pozwolą i obejdzie się bez wizyty kontrolnej (w co wątpię, ponieważ 99,9% przypadków pacjent musi się zgłosić aby miejscowy lekarz zbadał i obejrzał wyniki wykonane na miejscu) to zapiszą Cię na termin - podasz tylko niezbędne dane.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Krzykacz dzięki wielkie za odpowiedź :) Sog poszedł. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne 2 "rysy" na plecach

Następny temat

Pytanie o grzybice

WHEY premium