SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest? Proszę o pomoc!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
prawa ręka




lewa ręka




Proszę o jakąś pomoc... Co to może być w tej prawej ręce? Byłem z tym u lekarza rodzinnego, który podejrzewał węzły chłonne, ale miałem badania usg i nic nie wyszło, morfologia z rozmazem też w normie... To nie jest bolesne miejsce. Czy to może być mięsień?

Dodam, że jestem leworęczny i to lewą rękę mam silniejszą ( gram w siatkówkę).




Zmieniony przez - lkrz w dniu 2008-05-14 13:39:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Nie jestem żadnym lekarzem ani specem od zdrowia ale wydaje mi się że to tylko przyrost mięśnia - jak wiesz ludzie mają zawsze jedną stronę ciała inną od drugiej , więc po prostu jeżeli nic cię nie boli a wyniki wyszły dobre więc nie ma zmartwień do obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4388
jak lekarz nic nie znalazł to nie przejmuj sie...imo taką klate masz nie symetryczną.. nie ma ludzi symetrycznych






fajne majtki w tle

Zmieniony przez - mike_1989 w dniu 2008-05-14 14:14:50

Go hard or go home..
Wszyscy popełniają błędy, ale tylko zwycięzcy wyciągają z nich wnioski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Poczytaj o anatomii

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2589
właśnie czytałem o anatomii i w tym miejscu żadnego tak wypukłego mięśnia nie ma raczej... a ty co masz na myśli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie stawu skokowego II stopnia - czy lekarz aby nie przesadzil?

Następny temat

Ciemnobrązowe okolice oków ;p

WHEY premium