SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skóra obok ust

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Dzień dobry! :D
1. Dzisiaj po raz kolejny ujawniła mi się opryszczka (zawsze mam co pół roku - w zime i na lato). Czy częste używanie zoviraxu pomoże mi to wyleczyć do niedzieli, bo w poniedziałek mam ważny wyjazd? Co oprócz zoviraxu mogę na to nakładać, albo co jeszcze mogę robić, żeby opryszczka zniknęła?
2. Skóra obok moich ust zawsze jest sucha i się łuszczy. Od czego to może zależeć i jakie kremy polecacie albo jakieś sposoby na wyleczenie tego?
3. Na skórze nad i pod moimi ustami często pojawiają się syfy. To może być od golenia? Co z tym zrobić?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje i polecą sogi za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Smarowałem wczoraj przez cały dzień zoviraxem i dzisiaj wstaję i zostały 4 takie maluteńkie kuleczki, ale dalej czuję mrowienie i dalej smaruję tym zoviraxem. Dzownię do Medyka już od godziny i nie umiem się dodzwonić... Na następną opryszczkę pójdę bo ten Heviran.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Maść to bardziej kosmetyk niż lek. Kup Heviran 400mg - 2x 400mg rano/wieczór przez 5-7dni. Do tego sporo vit.C + cynk + complex B oraz Maxibioric na kąciki ust. Po kilku dniach będzie cacy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Ale teraz ty mi powiedziałeś na opryszczkę czy wszystko w jednym? :D
SOG poleciał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Heviranen zablokujesz namnażanie się wirusa, opryszczka szybko zejdzie. Reszta to wzmocnienie organizmu, Maxibiotic aby wyleczyć zapalenia w obrębie ust.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Aha dzięki ;)
A co do suchej skóry? Bo suchą skórę mam codziennie.

A ten Heviran dostanę bez recepty?

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2014-07-02 13:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jest na Rp ale powinno udać Ci się dostać bez. Jeśli nie idź do rodzinnego/dermatologa niech wypisze bądź po 18.00 na pogotowie tam również Ci wypiszą.

Co do skóry - dermatolog.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
A coś podobnego w działaniu, ale bez recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Bez recepty to masz nisko skuteczną maść, którą będziesz się mazał z 2tyg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Czytałem, że zovirax i heviran to tak samo działające leki, więc używam dalej zovirax ;)
Zovirax też był na receptę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Krem a tbl mają diametralnie różne działanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To jutro pójdę do lekarza po receptę ;)
Dzięki jeszcze raz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginakomastia

Następny temat

Ból w dolnej partii brzucha.

WHEY premium