SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silva vs Saku anulowane! :/

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
pinecone: też prawda... może i skończyć się na jakimś japońskim 'popychadle' (Silva go skopie i jeszcze na Sylwestra zdąży )
co do Yoshidy: będą mieli okazję na GP wagi średniej w kwietniu albo później (oby, czekam na rewanż )

btw widzę, że coraz więcej osób dyskutuje ładny prezent (dla mnie ) pod choinkę..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
about Silva vs Igor (plota z puroresupower ):
"Read the information down below. It appears DSE knew ahead of time about the Sakuraba health situation. That would mean that it would have given them time to get paperwork filed for a foreign fighter. Igor Vovchanchyn is represented by Koichi Kawasaki, the same agent as Vanderlei Silva. You can see why the Internet message board posters are heavily pushing that rumored fight match-up."

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Ja tez bym chcial zobaczyc Wanda w walce z ktoryms z Graciech.
Mozliwe, ze w GP wagi sredniej to sie zisci

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
na razie to nie widzę kozaka na Wanda w jego wadze
jedynie Naturalny Randy, ale on spoza PRIDE i nie mówię, że pokonałby Wanda - jedynie dawałbym mu większe szanse niż innym hehehe

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13222
Jeszcze zostal Arona

"No limits. No fear."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
e tam %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
i Belfort

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
legendy

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Marian jestes przeciwnikiem Gracie czy calego BJJ ? "
Pinecone: nie jestem przeciwnikiem, ani Gracie ano tym bardziej BJJ. Wszędzie to podkreślam, że Royce jest dla mnie postacią nr. 1 w całej historii SW. Bardzo też lubię Renzo i Roylera. Ja tylko walczę z mitami i staram się ściągać klapki z oczu niektórych ludzi. Pozdrawiam!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thatman. Sprawdz jaka jest waga Gracieich a jaka Silvy.
Pinecone85. Ten czlowiek ma po prostu problem ktory nazywa sie chora nienawisc do Bjj i rodziny Gracie. Posuwa sie do tego ze obraza dziesiatki zawodnikow by w ten sposob przedstawic w zlym swietle obiekty swej fobii. Stad dlan prowresterami sa BJ Penn (ten dodatkowo japonskim), Sudo, Sakurai,czy Gomi. Nie ma sie co przejmowac jego wypowiedziami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

k1 final

Następny temat

Przygotowania Gardner'a do walki z Yoshida

WHEY premium