SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny Ból głowy przy masturbacji i seksie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 dni Przeczytanych tematów 17
Witajcie mam dla mnie poważny problem mam 24lata jestem na cyklu testo+master
I mam problem od tygodnia taki że przy masturbacji czy seksie nagle mam silny Ból głowy czuje ciśnienie w skroniach jakby miało rozsadzić głowę i nie mogę kontynuować i przez godzinę mam takie pulsowanie w głowie i boli. Nigdy nie miałem takich problemów. Czy cykl może mieć na to wpływ estro zbyt duże czy nie mają na to wpływu. Prosiłbym o poważne odpowiedzi bo dla mnie to jest naprawdę problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629346
Witajcie mam dla mnie poważny problem mam 24lata jestem na cyklu testo+master
I mam problem od tygodnia taki że przy masturbacji czy seksie nagle mam silny Ból głowy czuje ciśnienie w skroniach jakby miało rozsadzić głowę i nie mogę kontynuować i przez godzinę mam takie pulsowanie w głowie i boli. Nigdy nie miałem takich problemów. Czy cykl może mieć na to wpływ estro zbyt duże czy nie mają na to wpływu. Prosiłbym o poważne odpowiedzi bo dla mnie to jest naprawdę problem

Proponuje zacząć od pomiaru ciśnienia krwi
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 dni Przeczytanych tematów 17
Zawsze miałem podwyższone cisnienie 140/90 czasami większe ale mimo to nie było tego problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hiperlordoza

Wheyvita