SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a seks

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 113 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6490
Silownia tylko pomaga w sexie-podobnie jak kazdy sport oczuwiscie z glowa trenowany.

Po ostrym treningu nog masz kupe testosteronu w sobie- wtedy warto to wykorzystac.

jest kupa srodkow na potencje np. kamagra

od saa trzymaj sie z daleka bo narobisz sobie klopotow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krystekwolf
Chodzę na siłownię już prawie rok, ale nie wyglądam tak, jakbym chciał. Od wiosny odpalam ze wsparciem odżywki, może jakieś sterydy. Tylko czy nie sflaczeje mi penis? Słyszałem, że nawet od odżywek można stacić libido. Jak myślicie?

Nie wyglądasz, jak chcesz, bo odżywianie leży. Suple nie pomogą. Sterydy nie pomogą. Od złego odżywiania też Ci konar zwiotczeje.
Tylko dieta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
zgadza sie, jak bedziesz korzystal z silnych stymulantow, czy przesadzal np z objetoscia treningowa, to nawet najlepsze odzywianie nie wiele pomoze w kontekscie seksu.
moze byc z t6ym problem niestety, uklad bedzie musial kompensowac skads braki energetyczne, a biologia zaprojektowala nas tak, ze jak nie ma energii, czy jak organizm jest w funkcji "walki" (katecholaminy), to funkcje seksualne beda wylaczone, stad libido moze lezec
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. A dochodzi jeszcze niedobór składników z pożywienia odpowiedzialnych za szereg funkcji, w tym syntezę hormonów, itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
co prawda jak wszystko jest dograne, to dobry trening czasem postrafi zadzialac jak booster testa i dac nieco kopa w tych klockach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
O Panie, no dieta to podstawa! Zgadzam się z chłopakami, że wszystko zaczyna się od zdrowego odżywiania, a posiłce rzeczeywiście jesteś jak nabombiony i u mnie w łóżku wióry lecą! Widzę, że jesteś młodszy od mojego ojca, który chodzi ze mną na siłkę i jest zdrowy jak koń. Co prawda ma w szfce kilka tabletek maxona, bo nie zawsze uprawia seks po siłce i wtedy potrzebuje wsparcia. W sumie nie wiem dlaczego mi to opowiada... Ale taki już jest. Także chłopie, bierz się za zdrowe odżywianie i ciśnij dalej a efekty przyjdą. A jak tan bardzo chcesz to kup to co mój ojciec i będziesz miał na wszelki wypadek. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
no powiem Ci szczerze, że ja odkąd zacząłem intensywnie chodzić na siłownie to mój wacek też nie działa jak trzeba, od niedawna zacząłem z tego powodu brać maxon active na wspomaganie, ale chcę jeszcze do wakacji podkręcić wygląd więc z siłki póki co nie zrezygnuje przez najbliższe miesiące dlatego od razu mówię że lepiej przygotuj się na to, że Twój sprzęt nie bezie działał jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wezzyr, jeszcze pierwsza dekada nowego miesiąca nie minęła, a Ty już wyrywasz się z peletonu na najmniej przemyślaną wypowiedź na forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
lustrując jego wypowiedzi, raczej nikt juz go nie przebije co najmniej do gwiazdki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mamy żółtą koszulkę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack kreatynowy na redukcji.

Następny temat

WPI (nietolerancja laktozy)

WHEY premium