SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a operacja.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Równo 6 miesięcy temu w wieku 19 lat przeszedłem operację, była ona spowodowana tym, że po bardzo rwących wymiotach pękło mi jakieś naczynie i do otrzewnej po upływie paru dni nasączyła się spora ilość krwi. Teraz po tym wszystkim została mi jedynie duża blizna na brzuchu ok 15 cm, ponieważ miałem robioną laparotomię zwiadowczą. Stąd moje pytanie czy mógłbym już powolutku wracać na siłownie?(przed tym ćwiczyłem ok 2 lata) Lekarza przy wypisie nawet nie było więc nie miałem jak zaczerpnąć informacji. Może ktoś z was zna jakiś podobny przypadek i mógłby pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
idz do innego lekarza , np chirurga . lekarz a forum to 2 rozne rzeczy. Ja zacząłem cwiczyc i obciazac cale cialo 10 tygodni po operacji wszczepienia siatki przy przepuklinie pachwinowej. ( cięcie było) ale kazdy organizm jest innny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Ok dzięki. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć, które ćwiczenia wywołują zwiększenie ciśnienia w jamie brzusznej? Chodzi o martwe ciągi i np wyciskanie żołnierskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
schylania - dzwigania, kucania , , brzuszki itp . zla dieta tez(wzdecia i zaparcia)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na wysokość ciała

Następny temat

Parametry krwi kolarstwo

WHEY premium