SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a alkohol ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
donDPKesko narkotyki różnią się działaniem na świadomość, ale także różne są sposoby przyjmowania.

AMFETAMINA - Amfetamina i metamfetamina stosowane są drogą pokarmową, dożylnie, palone, wdychane przez nos. Zależnie od drogi przyjęcia ich działanie wykazuje pewne różnice.

OPIATY
Morfina:
- tabletki
- przeźroczyste kryształki
- roztwór w ampułkach

Heroina
- proszek w kolorze od białego do brązowego

Na czarnym rynku istnieją dwa rodzaje nielegalnej heroiny:
-Brown Sugar, która ma postać brązowych bądź różowych granulek lub proszku; jest ona rafinowana w Azji.
-Biała heroina, otrzymywana z morfiny ma postać drobnego, białego proszku;
Kolor sprzedawanej na ulicy heroiny zależy także od domieszek innych narkotyków lub substancji mających po prostu zwiększyć jej wagę i objętość.

- "Kompot" � polska heroina
Specyfik zawierający alkaloidy opium z przewagą morfiny, kodeiny i heroiny. Lekko oleisty płyn, w kolorze: od słomkowego do brązowego � przechowywany z reguły w strzykawkach lub w małych plastikowych buteleczkach.

W zależności od formy narkotyku, uwarunkowań środowiskowych i czynników ekonomicznych istnieje wiele sposobów przyjmowania opiatów. Heroina, najczęściej używany nielegalnie alkaloid opiatowy, jest przyjmowana trzema drogami:

1- wdychanie oparów z podgrzewanej folii metalowej
2- wciąganie przez śluzówki nosa (sniff)
3- iniekcje � najczęściej dożylne

I tak dalej można wymieniać, pewnie nie wiesz że można zrobić wywar z liści konopi i go pić, różnie się go nazywa. W kręgu moich znajomych nazywało się go budyniem, z powodu robienia go na mleku i dodawania kakao dla smaku.
Każda substancja oddziałująca na świadomość jest narkotykiem, a przyjmowanie narkotyku jest ĆPANIEM. A jeżeli palisz trawkę i mówisz że to nie jest ćpanie to tak jak byś na g**** mówił papu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
baranek_ nie musisz mi tego tłumaczyć nie mam 10 lat chłopaku ja i tak wiem swoje jak dla ciebie Maria to narkotyk to twoja sprawa a papu to może mówisz do swojego klocka że ty paliłeś 10 lat to myślisz że mózgi pozjadałeś ja jak większość młodych ludzi też chciałem w życiu wszystkiego spróbować i też wiem co nie co o tych specyfikach wymienionych wyżej... wiesz dla ciebie może marihuana to narkotyk a dla kogoś innego boskie ziele to w tej kwestii nie ma co się spierać, no ale przyznam że narkotyki powodują że troche lub w większym stopniu człowiek zaczyna inaczej patrzyć na swoje życie i otoczenie w niektórych przypadkach [ i znam ich dużo ] to inne spojrzenie na życie kieruje ludzi w dobrym kierunku zmieniając ich życie na lepsze no ale w wielu przypadkach ludzie też przez narkotyki rujnują swoje życie .. Na każdego narkotyk działa trochę inaczej i moim zdaniem to czy narkotyki zrujnują człowieka zależy w dużym stopniu od charakteru człowieka no i towarzystwa w jakim te środki spożywa Ja naprzykłat jaram i nie ciśnieniuje się że naprzykaład jak niektórzy że dzisiaj nie mam kasy to nie zajaram i mam chvjowy dzień mogę palić pół roku dzień w dzień a jak nie mam kwitu mogę nie palić miesiącami i mnie osobiście do tego nie ciągnie, ale wielu ma tak że jak nie ma pieniędzy to woli iść coś ukraść sprzedać i się nabakać bo bez buchów nie wytrzymają i to jest właśnie w tym złe że więkrzość co jara nie może wytrzymać z ciśnienia jak nie zapali i dlatego trzeba nauczyć się to ciśnienie kontrolować albo wpada się właśnie w sidła dilerów.. No ale to jest tylko moja prawda a z prawdą jest jak z dupą KAŻDY MA SWOJĄ

Zmieniony przez - donDPKesko w dniu 2010-12-02 17:54:20
1

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Zgadzam się z tym że trzeba mieć granice pozyskiwania kaski na palto. Tak samo się zgadzam że jest to boskie ziele, ale swojskie a nie mutanty i inne wymoczki kwasowe. Jak najbardziej jestem za legalizacją, nie było by takich wynalazków jak dopalacze. A rzuciłem palenie bo za dużo tego ścierwa spaliłem, i przy dopalaczach miałem to ciśnienie że patrzyłem co by z domu wynieść żeby kupić. Każdy powinien mieć prawo hodowania 2 krzaczków na własny użytek. A tak mamy prawo że za lufkę ci będą więzieniem straszyć. Gdy by była legalizacja to by człowiek mógł się całkowicie wyluzować, a tak to spalisz się i w sytuacjach kontaktu z psami banisz czy ci rewizji nie zrobią, itd.
Ale i tak ćpanie to ćpanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Ale to Polska nie elegancja Francja by by rząd zalegalizował to myśle że w pare lat dziury finansowej by nie było bo coffeszopy by dochód przynosiły jak żądna inna branża w Polsce ale niestety tak nie będzie bo politycy zamiast mózgów mają pierd*olony steropian !!!

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Się chłopaki rozpisaliście . Ale fajnie się czytało ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Z tą dziurą budżetową to bym polemizował, zaczęli by więcej kraść i dalej to samo.
Ale zmniejszyła by się patologia, ludzie by byli spokojniejsi i zaczęli by inaczej patrzeć na świat. kurde nie mogę znaleźć piosenki Kazika 5 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
wiesz kraś będą zawsze ale już by mieli przynajmniej co kraść tak to obywateli okradają skvrwysyny

Zmieniony przez - donDPKesko w dniu 2010-12-02 19:33:18

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Ale już walić tą dziurę budżetową. Ale ile chłopaków dostało zawiasy za marne ilości? Za***ane w papierach do końca życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Nie a psy sami walą spida na posterunkach, dzieciakom zabierają gram i go spalają a dzieciaka na 5 lat na sztywną ...

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Jestem w szkole wojskowej(Liceum) Może kiedyś pójdę do wojska. Jeden przypał i po karierze. Ale nie przejmuję się tym aż tak żeby przestać jarać z tego powodu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemka czy ktoś mi wytłumaczy na czym polega cykl kreatynowy ?

Następny temat

PLAN ĆWICZEŃ

WHEY premium