SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siła kopnięcia. Rzut z autu.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3697
Witam,mam takie pytanie,ponieważ nie mam siły kopnąć piłki. Nie dam rady kopnąć piłki na pół orlika chyba,że ledwo co i bez techniki. Słyszałem,że 50% to mięśnie brzucha i pierwsze pytanie brzmi,czy jeżeli bym ćwiczył mięśnie brzucha to czy siła nóg by się poprawiła i jakie ćwiczenia na siłę kopnięcia jeszcze? Wdzięczny byłbym także za filmik z techniką,ponieważ sam nie znalazłem. A drugie pytanie jest o wyrzucie z autu,który jest u mnie dość średni,jednak chciałbym,aby był jeszcze lepszy i pytanie brzmi jak mogę poprawić wyrzut z autu i jakie grupy mięśniowe ćwiczyć,aby ten element poprawić? Mam do dyspozycji 2x butelki 5l,plecak w który mogę włożyć ciężar,hantle 10 kg,gumę do ćwiczeń czarną.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zapomniałem dodać,że na brzuchu mam sporo jeszcze tłuszczu,gdy się napne to widać "4paka",ponieważ na dole jest jeszcze tego tłuszczu,aby odsłonić dolne kostki.

Zmieniony przez - Początkujący225 w dniu 2019-02-07 15:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 126 Napisanych postów 15575 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187953
Trenuj całe ciało Filmików na yt jest od groma,tylko że głownie po angielsku (podstawowa znajomość tego jezyka spokojnie wystarczy by zrozumieć o co autorowi chodz imo)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuje za odpowiedź,a na temat ćwiczeń na brzuch czy dadzą efekt mocniejszych kopnięć,jeżeli nie mam dobrego "6paka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 126 Napisanych postów 15575 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187953
Jeżeli technika nie bedzie mocno kuleć to m.in. dobrze rozwinięte mięśnie brzucha poprawią w jakimś stopniu siłę strzału(choć nie tylko one tu odgrywają role,dlatego warto byś trenował całe ciało).
1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FootballTeam Reaktywacja Gry Piłkarskiej Serdecznie Polecam! :)