SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shree - otwieranie ampułek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Witam

Dziś walczyłem z cypkiem od Shree. Indijańcom zapomniało się podpiłować ampułkę. Jak sobie radzicie z otwieraniem tego towaru? Mi góra ampułki zgniotła się w palcach i szkło wpadło do środka.
Czymś nadpiłować ampułkę? Ale czym? Pilniki do paznokci są po bokach gładkie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Po znajomości z apteki szpitalnej; )
Pani z apteki lubi "chomikować" takie różne starocie.

Zmieniony przez - MalcerzV3 w dniu 2014-12-30 11:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
W aptekach były kiedyś pilniki do ampułek. Ale nie wiem o co wam chodzi z tym otwieraniem ampułek z shree. Ja niemiałem żadnych problemów tylko trzeba to robic sposobem ;) poszukaj na youtubie filmikow.
http://m.


To jest to. Niemiałem problemu nawet z hcg z shree

Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2014-12-27 11:08:38

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49401
Ja piłuje zwykłym pilniczkiem do paznokci,a dokładnie jego kantem. Jeszcze żadna ampa mi się nie rozsypala.

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
19szymon62
W aptekach były kiedyś pilniki do ampułek. Ale nie wiem o co wam chodzi z tym otwieraniem ampułek z shree. Ja niemiałem żadnych problemów tylko trzeba to robic sposobem ;) poszukaj na youtubie filmikow.

W filmie pan mówi o kropce, a kropka jest np a alphe w miejscu nadpiłowania. I z alphą nie miałem żadnych problemów. A Shree nie ma żadnej kropki. Ale za pare dni spróbuje zadziałać jak na filmie. No i poszukam jakiegoś lepszego pilnika do paznokci. Dzieki za film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Zrób tak jak pokazane na filmie i dasz rade. Najważniejsze jest ułożenie palcy
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
http://www.novamed.pl/otwieracz-do-ampulek-wallacecameron-ampoule-opener  polecam gorąco.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A w shree kropki nie ma w starym wypuście, w nowym już kropka jest.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
PakerZbreslau

ALE BAJER!
Muszę to mieć! SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
ja kupuję coś czuję że im sprzedaż podskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
ja używałem małego pilniczka do metalu. duzo lepiej piłuje niż te do paznokci. Jeden ruch i jest nacieta. bądz od razu odpada głowka

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
a ja się cały czas męczę pilniczkiem do paznokci kiedyś pytałem w aptece czy coś mają to mi powiedzieli że przecież ampułki są ponacinane teraz wszystkie no tak z apteki może i są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procedura iniekcyjna HCG-film.

Następny temat

Bolesne skurcze miesni

WHEY premium