SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shit Happens

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Siema , mam taki nietypowy troche problem

Ostatnio po strzale zauważyłem że zrobiło sie takie dziwne zgrubienie na udzie, nie boli ale jest wyczuwalne. Tak sobie pomyslałem ze pewnie jakos kijowo strzał zrobiłem, ze pewnie igłą majtałem i tyle. Tyle ze dzisiaj sie zorientowałem że na półce zamiast spirytusu stoi "puder w płynie" ( no buteleczka identyczna) no i sie okazało że całą dezynfekcje robiłem tym oto pudrem

I teraz pytanie brzmi, co zrobić z ta gulą ? Tak na oko to wydaje sie niegrozne, zadnych przebarwien nie ma w tym miejscu na skórze itp wiec nie wiem czy jest czym sie przejmować ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Nie przejmuje sie , dzisiaj biłem w to miejsce i było si Ale jakos podswiadomie dezynfekcja pudrem w pierwszym momencie zrobiła swoje


I nie, nie chodzę z mamą do lekarza Ale pytałes sie cos tam o reakcje starych to ci odpowiedziałem a ty sprytnie kota sraką odwróciłeś

A miejsce po iniekci bardzo często mam gorące

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2010-02-17 22:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
poczekaj albo okłady i powinno przejść za 2dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
no to ladnie

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
moze byc zrost jesli duzo kułes juz w szkiete

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj pare dni, rob sobie oklady, przemywaj dosyc czesto... Nawet spirytusem... Powinno pomoc. Jak nie to lekarz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jestes mlody, silny - bez nogi dasz sobei rade.


poczekaj chwile, obserwuj, badz gotow do odciecia wlasnorecznie lub do wizyty u lekarza, gdzie przyznaj sie, ze wbijales witamine b12 dla szybszego przyrostu masy, bo chciales byc wielki i skiepsciles sprawe z iniekcja

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Ja pie.rdol.e ale dałem ciała z tym Nie ma opcji z żadnym lekarzem A może Naproxenu podjesc ? Przeciwzapalny jest a sam nie wiem co tam sie dzieje w tej nodze, jak syf sie dostał to chyba właśnie zapalenie sie zrobiło ?

Zrost to nie jest, za mało jeszcze tego miałem w nodze

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2010-02-16 23:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza rada jaka moze byc...



Upierodlic noge i odstawic koksy...
Bedzie luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Naproxen nie pomoże, spirytusem z octem 50/50 okład.

Chyba, że jest jeszcze widoczna rana po kuciu - to tyko spirytus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nie ma opcji z zadnym lekarzem słabi mnie taka gadka pewnie strach przed rodzicami ze si wyda co?Jak zaczniesz kustykac temeratura wzrosnie do 40 a noga zrobi sie sina to znajdziesz się tam szybciej niz sie spodziewasz

Moze akurat nie tym razem bo organizm pewnie da rade,ale bedziesz mial jeszcze sporo okazji z cala pewnoscia

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
No ja mysle ze nie zaleznie czy sie ma 20 czy 30 lat to jednak raczej nikt by nie chciał zeby jego mamusia sie dowiedziała ze jej kochany synek wbija.

Po strzale jestem z 4-5 dni, jedyne co widze to ze w miejscu bicia lekko zżółciała skóra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki cykl?

Następny temat

Stanazol

WHEY premium