SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shadow

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


a to Roksanka. AMSTAFF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


a to suka RED NOSE. Cassandra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


a tak powinien wygladac modelowy wprost leb pita red nose. ten malec tu na fotce mial okolo 8 miesiecy.

w przeciwienstwie do tego na 1 fotce(Haziego - prawie 2 latka) ten malec jest "szczurowaty". nie przekroczy 25 kg masy. ale to pit. jesli toto co sie wabi shadow jest amstaffem to powinno byc ciutke wieksze. chociaz jeden pan sprzedawca na gieldzie nazywa takie popaprance "amstaffy smukle" - cholera wie co to. sam stworzyl taka nazwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5156


Nie ma jak mój Doberman on to dopiero jest szczurowaty ale kochany pies z niego.

"Każda porażka jest szansą,żeby spróbować jeszcze raz,tylko mądrzej".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Wybacz shihan ,ale nie rob siebie d****a wiekshego nish jestes.
Jesli uwazasz ,że na poprzednich fotkach jest jakis kundel to Twoja wiedza na temat psów ASTPIT jest równa ZERU
Ty i pamietaj jedno Każdy Amstaff,może byc Pitem,ale nie każdy Pit ,moę być Amstaffem.
Acha i jeszcze jedno na 99,9% jestem pewnien ,że fotki które umieściłeś nie sa fotami Twoich psów.
Pozdro dla każdego ZNAWCY jak i NIEZNAWCY

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
o co sie c.w.o.k.u zakladasz ze psy ktore umiescilem na fotkach pochodza z mojej hodowli i jestem ich WŁASCICIELEM????? nie wypisuj BZDUR!!! nie ma w Polsce wzorca PITA!! ale nie tego dotyczy ta dyskusja.
swoje 99% schowaj se w dupe d****u.

d****em to ty jestes pedale. ponawiam zaklad. wycofasz sie i wymyslisz jakas wymowke?? slucham??
a ten shadow to jest KUNDEL nie ma to za wiele wspolnego z amstaffem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


wlasnie dokladniej przeczytalem twoj post d****u.

kazdy amstaff moze byc pitem..........omg....pokrecilo ci sie d****u jeden. teraz to zes dowalil. heh

podoba mi sie stwierdzenie ze te psy nie sa moje. wiec wkleje fote z jednym z nich robiona tydzien temu. jest ladny sniezek itd. co za d**** z ciebie "znawco"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


a tu Cassandra tez na snieżku. panie znawco 99%. reszte pieskow tez? na sniezku?? na treningu z oponami?? ze szczeniakami?? na łozku?? a moze filmik jak sie bawia?? przy jedeniu?? w samochodzie?? nad jeziorkiem?? a moze z napisem "specjalne usmiechy dla d****a z sfd" i twoj nick - cyknac taka fote??

ps; nazywam cie d****em poniewaz to ty uzyles tego okreslenia w stosunku do mnie jako pierwszy. nie bedziesz mnie gnoju obrazal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133


a tu panie znawco 99% masz nawet z data.

wiec prosba - odszczekaj do d****u jeden. za cienki w uszach jestes internetowy krzykaczu zeby mnie obrazac. myslisz ze jestes taki gosc bo siedzisz sobie w pinczowie i mozesz nazywac kogos d****em. lubie takich pedalow?? a co tez wazysz 60 kg i bujasz sie w kapturze po osiedlu siejac postrach zkundlonym amstaffem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 694


A to jeden z moich psów:
Nie PIT czy AMSTAFF ale też fajny

Not the past, not the future... Life is now

http://www.rysiek.abc.pl/ <= klikając na ten link wspomagasz ciężarne zakonnice

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nasza NOWA "siłka" ;p

Następny temat

OCENCIE POZNANIAKA!!!

WHEY premium