SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka (nadzwyczajna)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
on własnie sie ważył i tyle przytył ale napewno nic oprucz tego
niebrał brał tą serwatke jako suplement diety i naprawde za***i.... po niej przytył.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
To w koncu "przytyl", czy zlapal "8 kg czystej masy miesniowej"?
Wiesz ile przy dobrej diecie, prawidlowym treningu i bez wspomagaczy mozna uzsykac tego suchego miecha w ciagu miesiaca? Jak juz sprawdzisz, to napisz ile czasu zajelo to Twojemu koledze. Jak mniej niz kilknascie miesiecy, nie jest poczatkujacym i nic innego nie bral, to... zdradz nam nazwe tej cudownej serwatki, a kolega niech sie zglosi na badania i zacznie jak najszybciej kariere wyczynowca

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
No on cwiczy około 3,5 miesiąca ta serwatka miała chyba nazwe
serwatka WHEY we wiaderku. 4,5kg

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
To raczej mamy inna definicje "czystej masy miesniowej", albo masz kolege mutanta. W drugim przypadku naprawde powinien sie zajac tym sportem na serio

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
juve101 zobacz sam , jak mógł złapac 8 kg. miesnia po wiaderku 4,5kg. jak nie zmienial diety?? moze to placebo u kolegi

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
No miał diete taką jakom miał zawsze i po tym wiaderku naprawde
przytył 8kg masy. Sam niemogłem uwieżyć aporopo niemacie na sprzedanie jakiś stojaków pod sztange ?? mogą byc nawet własno robiione /?.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Jak dla mnie nic szczególnego. Przecież taki jest cel tego typu odżywek -czyli uzupełnianie diety. A kolega pewnie miał mega fuksa że ta "cudowna" serwatka pokryła mu w całości braki w diecie i przytył.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
No moze i oley92 dobrze gada

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Na każdym syfie się tyje, gdyby żarł śrutę białkową dla świń (bez obrazy)też by przytył. Nie wiem skąd to się bierze ale faktycznie na niektórych siłowniach serwatki są polecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Jasne, i na tej paszy zrobil w 3 miesiace 8 kg czystego miecha. Dajcie spokoj Panowie :)

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty MHP wasze opinie

Następny temat

Activita - Master Meal ??

WHEY premium