SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch + Buzer NO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
czesc,
koncze teraz cykl kreatynowy, chcialbym zrobic mini cykl na redukcje fatu i utrzymanie lub powiekszenie czystego miesnia, wczesniej bralem tylko "spalacz" olimpa tse, w ogole go nie czulem, zdecydowalem sie na scorcha, chcialbym cos do tego dolozyc i pomyslalem o czyms przedtreningowym... dokladnie o san v12 (wersja bez kreatyny), ew white flood, pytanie... moga byc jakies problemy z takim polaczeniem? nie bedzie nadmiernego pobudzenia/sajdow?

prosilbym o wypowiedzi osoby ktore cos takiego kiedys laczyly
teorie znam.

Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-10-19 23:54:29

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Spalacza po prostu nie bierz przed treningiem, a tylko WF i sprawa załatwiona. Choć moim zdaniem sam spalacz zdał by egzamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wymiar praktyczny - rowniez jest względny

ludzie rózną maja wrażliwośc na stymulanty

spróbuj samego WF - jak bedziesz czul ze pobudzenie jest dośc mocne - to odsun w czasie porcję scorcha, jak pobudzenie bedzie lajt - nie krepuj sie i dorzuć spalacz

osobiscie tez chyba zrobilbym jak kolega wyżej, tzn jadl sam spalacz, ew dorzucil booster bez pobudzaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
jaki proponujecie booster bez pobudzaczy, zostalo mi jeszcze aakg z cytrulina sporo, nie mam problemow z nadcisnieniem itp ale wiecie, przysiady, martwy ciag na scorchu i buzerach, bede mial banie czerwoną

jakby nie ochydny smak to kupilbym do spalacza reanimatora i po klopocie, zastanawiam sie nad golden finish, ale w sumie mam UYM a to tez sie nada po treningu mimo ze duzo cla ma w sobie

Zmieniony przez - HotBlood w dniu 2009-10-20 19:21:23

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli pytasz o booster przedtreningowy - to skoro masz arginine/cytrulinę i scorcha - to masz booster.

w kwestii potreningowej - all in one - torrent, anabolic widnow, reanimator, after shock - to flagowe pozycje aktualnie. Choc z w/w mi "smakowal" jedynie AW.

Osobiscie akurat preferuję banalne rozwiązania: ryz+wpc+rodzynki+bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ankieta] Trening masa mięśniowa+rzeźba

Następny temat

Czas na pierwszy stack

WHEY premium