SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samouk... da radE?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dwie sprawy.
1. Czy jak mówisz to też nie operujesz znakami przystankowymi aż Ci zabraknie powietrza?
2. Czy jak mówisz to też Cię reszta nie rozumie?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
No ja przykładowo nie zrozumiałem praktycznie nic. ;p Zwłaszcza nie wiem o co chodziło z tymi "3/5 sekund walki".

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przeczytałem trzy razy i raz wspak i nic nie zrozumiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
chyba o to, że ten samouk rozłożył tego od jujitsu w 3-5 sek. :P

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja tam nie wieże w takie bajki

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Ja też. No chyba że trafił go jakimś "Lucky Punchem" na samym początku. Poza tym, on napisał, że ten gość bił się w klatkach i wygrywał, więc nie sądzę aby był kompletnym samoukiem, bo każdy klatkowy fajter by go rozniósł.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Bo wy to chyba takie w pol pustaki jestescie jak nie zakumaliscie, bez obrazy ale czytanie ze zrozumieniem.. a co do gramatyki to nie skometuje tego.. polonista sie znalazl !!!

Konkretnie chodzilo o to ze nie rozwalil go w 5 sekund, ale dawal mu tyle gdyby staneli do walki tak jak na ringu (np. K1) do walka trwala by okolo 15 sec biorac pod uwage obrone, ale to nie chodzi o to. Mozecie wierzyc lub nie wal** mnie to nawiazuje tylko do tego ze samouk nie zawsze musi byc gorszy. Wszystko zalezy od zaangarzowania w trening. i nikt mi nie powie ze nie. NO SA LUDZIE I TABORETY

Koks4444 jesli nie wiezysz to moge Cie ustawic z moim kolezka jesli jestes dobry, a twierdzisz ze samouk nie moze wymiatac...


Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2009-07-11 16:51:35

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2009-07-11 16:52:14

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aha, wygdybał sobie że rozwali go w 15 sekund... a może wywróżył z fusów?

Bajki opowiadasz. Tylko mecze polskiej ekstraklasy miały z góry ustalony wynik. W prawdziwej walce niczego nie da się przewidzieć. Skoro się nie zmierzyli skąd można wiedzieć, który jest lepszy?

P.S. Przyhamuj z epitetami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Nie obrażaj ludzi, bo nikt tu na Ciebie nie wjeżdża, tylko wyraża swoją opinię. Twój post był nieczytelny i nie powiesz mi że nie.

Kolega powiedział, że rozwaliłby drugiego kolegę w 15 sekund i tak musi być! Spoko. Ja mówię, że myślę, że wygrałbym z Adamkiem na punkty. Tak na pewno tak się stanie. =)

Poza tym człowieku, to jest sportowe forum dyskusyjne, a nie ustawkowe. Z tekstami "Jak nie wierzysz to mogę ustawić Cię z moim koleżką" to trochę nie to miejsce wybrałeś. Ludzie tu się wypowiadający (większość) trenują nie po to, żeby się ustawiać z koleżkami takich jak Ty, tylko dlatego, że kochają to co robią. Warto czasami pomyśleć co się pisze.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Panowie rece mi opadaja jak czytam co wy za glupoty piszecie.. jesli nie wiezycie toz przeciez nikt was nie zmusza forum jest do tego aby pisac. Co do ustawek Wiekszosc z was podeszla do tego co napisalem lekko myslnie i tak samo odpowiedzieli i przegieli pale ze tak powiem bo niestety nie znacie mojego kolegi a ocenilacie go z gory jak by byl nakreconym dzieciakiem ktory naogladal sie filmow karate. Co do tego dlaczego nie walczyli z prostych powodow mialem na mysli walki typu K1 zasady, albo bez zadnych sasad poprostu ktoremus moglo by sie cos stac, cos co bylo by nie potrzebne. sami doszli do tego po kilku sparingach ocenili swoje poziomy walki to wszystko teraz trenuja razme lacza i mieszaja to co umieja. Juz sa na rownym poziomie.

No Pain NO Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWROTY PO KONTUZJI NA TRENINGI!!!

Następny temat

Krav maga - Karate

WHEY premium