SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoopalacz-jak to zrobic

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 103274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
oska kupilam sobie dzisiaj ten samoopalacz z soraya ! byl tylko w kremie wiec przetestuje ten !..tak sie zdziwialam bo on taki maly dosc ! chcialam sie spytac na ile on tak ci starcza mniejwiecej????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dlatego kupuje ten w spray`u, bo starcza na dłuzej i lepiej jak dla mnie barwi. Ten w kremie jest faktycznie mały, nie starczal mi nigdy na długo, ale zeby powiedziec teraz na ile, nie pamietam, w kazdym razie starcza na o wiele krócej jak ten w spray`u

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no coz najwyzj nastepnym rzem kupie sobie w sprayu:):D !


a tak wpgole smarowalam sie nim wczoraj powiem ze jak na 1 raz to niezle mi to wyszlo plamka byla tylko na brodzie ale sie z nia uporalam juz:):D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
a czy ktoś z fototypem 4 tzn. z bardzo jasną karnacją używał samoopalacza?wychodzą plamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
plamy sa tylko i wyłacznie na skutek nierównomiernego rozsmarowania. Innej opcji nie ma. No chyba ze bedziesz walic na siebie caly tydzien, dzien w dzien ten samoopalacz to potem jak skóra bedzie sie złuszczac to tez bedziesz miec plamy bo wiadomo ze skóra nie zluszcza sie we wszystkich miejscach jednakowo.
Jesli masz jasna karnacje to sa samoopalacze do jasnej karnacji i nie barwia skóry nawet jasnej do tego stopnia ze wyglada ona nienaturalnie. Chyba ze (znowu to samo co pisałam wczesniej) aplikujesz za czesto to robisz sie zólty po prostu. Tam w poscie jest napisane jak to jest z ta czestotliwoscia stosowania

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
No ale nie ktorzy oczywsicie nie przeczytaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
jaka jest różnica mieży samoopalaczem a kremem brązującym?

kurcze mam fototyp 4 a pasowałoby troche zbrązowieć ale na solarke nie pojde bo nie zalecane jest :/ spali mnie i bedzie kaplica... co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
bo krem brazujacy to nakładasz i efekt masz od razu, to taki kolorowy balsam, a jak wejdziesz pod prysznic to od razu sie zmywa. A samoopalacz inaczej, efekt po aplikacji widoczny jest po paru godzinach, mozesz sie myc i nie schodzi od razu, dopiero ze złuszczającą sie skórą(więc u kazdego tez to będzie wygladac inaczej bo jednemu szybciej drugiemu wolniej) ale efekt utrzymuje sie pare dni
Z takim fototypem wypróbuj samoopalacz koniecznie! powinienes byc zadowolony jesli chodzi jeszcze o te brazujace balsamy, jak sobie przed impreza zawsze robiłam na opalona skóręsamoopalaczem to dopiero było super widac. Tylko ten mój balsam brązujący jest troche polyskliwy, mam z Avonu, wiec nie wiem czy by facetowi pasował nie jest jakis świecący ale... jednak cos tam .. móglbys dziwnie wyglądac jako facet.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
ano wlasnie zastanawiam sie w ogóle nad samoopalaczem bo nie chce wyglądać jak jakis "pedałek" tylko poprostu mnie juz dobija moja blada cera...

kurcze chyba kupie ten samoopalacz i wypróbuje... a ktory polecasz?i ile kosztuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile moge jeszcze urosnąć?

Następny temat

przyspieszacz opalania

WHEY premium