SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sajdy u weteranów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Chciałbym poruszyć temat jakim są skutki uboczne, które mogą się pojawić po wielu latach koxowania. W związku z tym proszę starszych kolegów z forum (najlepiej po 35l+ )o podzielenie się uwagami czy Wasze zdrowie jakoś ucierpiało w wyniku stosowania soczku?Głównie chodzi mi o to czy zauważyliście jakies skutki uboczne które pojawily się pare lat po zakonczeniu przygody z saa?Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
żart żartem ale to prawda.

edit:masz soga

Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2007-07-28 16:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
https://www.sfd.pl/SKUTKI_UBOCZNE_STOSOWANIA_STERYDOW_U_OSOB_NIEPELNOLETNICH-t301193.html 

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Własnie chodzi o to czy ktos kto długo wbijal soczek zauważa u siebie te skutki np. problemy z sercem wątrobą prostatą itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
to zes lebron zablysnal
autor sie pyta o skutki u osob po 30 a ty mu wklejasz
post ktory juz samym tytulem mowi nam iz dotyczy osob ktore nie ukonczyly dojzewania

Dieta musisz poczekac na starych wyjadaczy a jest tu ich kilku

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-28 15:39:17

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-28 15:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
tylko czy będa się chcieli ujawnić a o problemach z prostatą to chyba Ci nikt nie powie

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
trol moze ty cos dodasz od siebie
tutaj stazem to sie wybitnie wyrozniasz
a tak patrzac nie zebym sie czepial ale tu niektorzy maja wiecej stazu jak ty na swiecie zyjesz
ale pociesz sie tym ze niewielu z nich gh walilo

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-28 15:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Z tą prostatą to może przesadziłem ale na pewno nie jeden chciałby wiedzieć czy to tylko stereotyp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Junior jak najbardziej masz racje...

Dieta niby temat dobry ale troche z doopy bo rózni ludzie popełnili różne błedy bynajmniej na starcie mogło to zaważyć na ich zdrowiu po drugie każdy ma inną genetyke...wiec ciężko jednoznacznie stwierdzić jak to jest naprawde.

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Trol no właśnie to że każdy jest inny to najwiekszy problem bo moze sie wypowiedziec ktos kto ma spore problemy zdrowotne po dopingu a tak na prawde moze to wynikac z czego innego.Temat przyszedl mi do glowy jak obejrzalem w necie program o gosciu co koxowal 40 lat i byl zdrowy jak ryba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
Moj ojciec przezyl juz 7 cykli sterydowych ma 23 lata stazu i 52 lata obecnie takze troche tego jest jednye skutki uboczne jakie zauwazyl to kiedys mial cos tam na nerce ale to bylo z 7 lat temu (ostatni cykl mial 9lat temu takze mozna sadzic ze to chyba nie od tego) aha to sie nazywa cysta na nerce i tam ma troche problemow z prostata ale nie jest tak tragicznie skoro chce powrocic

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Bananeq czytałem Twój post.Niekiepskiego masz tatusiaSam kiedyś taki bede( z wyjątkiem tej cysty i prostaty ) Może podpytaj go co bral i w jakich ilosciach w ktorym roku życia skoro nie odbilo mu sie to na zdrowiu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy 52 ojciec ma szanse ?

Następny temat

dura

WHEY premium