SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWOP Pack - mieszkasz w UK? nie wydawaj pieniedzy na igly i strzykawki!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206


Panowie temat zalozylem w celach strikte informacyjnych nie widzialem podobnego tematu.

A wiec mianowicie jesli wyszlo tak ze mieszkacie w Anglii albo jestescie sezonowo i akurat by sie zdarzylo wam potrzebowac igiel i strzykawek nie ma powodu aby bezsensownie wydawac ciezko zarobione £ na igly i strzykawki rzad w UK pomyslal o nas (milosnikach koksu)zaopatrujac nas w darmowe gadzety. Najsmutniejsze i najbardziej nie sprawiedliwe tylko ze wrzucili nas do praktycznie jednej grupy razem z narkomanami ;(
Takze jezeli jestescie w UK i potrzebujecie sie zaopatrzyc w strzykawki i igly to szukajcie najlpiej na internecie wpiszcie SWOP pack for steroids injections i twoje miasto. SWOP paki dla 'nas' sa dostepne tylko w niektorych aptekch.
Aby dostac darmowego paka w aptece trzeba tylko podac swoje inicjaly i post code (zawsze mozna podac sasiada jezeli macie z tym problem). Jednorozowo mozemy dostac 2 SWOP paki.
Jak widac na zdjeciu zalaczonym w paku mozemy znalezc:

Ulotka informacyjna
Strzykawka 2,5ml ilosc 10
Igla 0.6mm x 30mm ilosc 10
Igla 0.8 x 40mm ilosc 10
Prezerwatywa Mates ilosc 1 (tylko jedna??!! oni nie doceniaja jak libido moze podskoczyc! hahaa)
Sharpak - pojemnik na zuzyte igly i strzykawki (pojemnik po zuzyciu zamykamy metoda click i wymieniami na nowy SWOP pack :)

To by bylo na tyle mam nadzieje ze chlopakom w UK sie przyda jezeli ktos wczesniej nie wiedzial.


Zmieniony przez - marke86 w dniu 2011-07-27 18:07:56

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
u mnie te paczki wygladaja inaczej
spodkalem sie tylko z paczkami dla typowych cpunow. z jakims kwasem do browna, lyzeczkami aluminiowymi itp. jedna igla tylko 0.8


nie chce mi sie nawet chodzic po te paczki, nie chca ich wydawac w wiekszych ilosciach. zamawiam z neta. duzo prosciej i nie trace cennego czasu na bieganie do apteki co pare dni. insulinowki tez nie raz mi nie chcieli dac lol. a ich duzo wiecej schodzi

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanolol z lyka labs, fake czy org??

Następny temat

British Dragon

WHEY premium