SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRETCHING

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
""Ćwiczenia rozciągające mięśnie są bardzo istotnym elementem treningu kulturystycznego. Rozciąganie powinno być częścią prawidłowej rozgrzewki, jak również sposobem wyciszenia organizmu po treningu.""
Przed treningiem rzeczywiście każdy się rozciąga, gorzej jednak z rozciąganiem po treningu, kiedy to zazwyczaj pędzi się w pośpiechu do szatni.Kiedyś jeden koleś ( ćwiczący ładnych parę lat ) zapytany przeze mnie dlaczego nie rozciąga mięśni po treningu odpowiedział mi że w treningu chodzi o to aby mięśnie napompować , a więc gdyby je rozciągnął to utraciłby to napompowanie .Wtedy miałem jeszcze mały staż na siłowni i trochę mnie zastanowiła ta jego teoria o napompowaniu, jednak nie dałem się jej skusić i jak zawsze poświęciłem dodatkowe 5 minut na stretching.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Slusznie, rozciaganie to podstawa, na silowni rowniez rozciagam i rozgrzewam trenowane miesnie przed i po sesji po okolo 15min, a w dni kiedy nie cwicze(sroda, sobota, niedziela) robie to duzo dluzej (chodzi o rozciaganie typu dotknij glowa do stop czy machanie szpagatami).
Pozdrawiam.

Zaufaj SWOIM możliwościom.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gwiazda (co i jak żeby umieć) ???

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium