SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZEDAM ORGINALNE PERFUMY

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
Armani Aquq di GIO
i zielona lacoste?

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Armani Aquq di GIO 150ZŁ
zielona lacoste 135ZŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7442
podróby teraz też pakowane są jak oryginalne i nawet kody kreskowe mają więc bardziej byś sie postarał udowodnić. A tak poza tym po ile
Channel - Allure?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
A Carolina Herrera 212? męski:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13353
tylko pytanie co to za źródło, bo jak to kolega kolegi koledze to po tylu marżach każda podróba zacznie kosztować prawie tyle co oryginał. Bez udowodnienia dla mnie nie jest ta propozycja godna uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Carolina Herrera 212-140zł

p.o.s.t jak nie chcesz to nie kupj idz sobie do perfumerii gdzie stracisz duzo wiecej a ceny sa naprawde godne uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
przynajmniej w takiej perfumerii ma pewnosc ze w pudelku nie bedzie jakiegos gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Sucre12 no to ciebie rowiez zapraszam do perfymerii i prosze nie pisac w tym temacie jezeli nie jestescie zainteresowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
Bylem zainteresowany tylko poprostu chcialem znac pochodzenie tych perfum bo tak to troche kupowanie kota w worku....no ale ok nie bede juz nic pisal skoro i tak takiej informacji nie uzyskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
pochodzenia nie moge zdradzic bo nic na tym nie zarobie bo jesli zdradze skad te perfumy mam to kazdy kupi nie odemnie tylko odk tego skad je uzysuje...

a moja cena naprawde jest rewelacyja bo nie mam az takiego zarobku na tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] 2 gry na ps3

Następny temat

Kupie AAKG

WHEY premium