SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOGI za pomoc "PROLONGATUM"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Scorpio93 raz piszesz 250 e5d a raz 200 e3d wiec jak a czemu nie mnijszej dawki czyli 100 co 3 dni clomidu tyle mam i nie chce obciazac bardziej portfela wiec wiesz dieta witaminy itp troche pojdzie kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Powiem ci tak: okres przekroczenia pelnoletnosci to zadna magia, kazdy organizm jest inny i indywidualnie sie rozwija, kazdy tez ma inny sytem hormonalny. Jak juz wiesz ze i tak przybijesz na "18-tke" to bij teraz - jeden chvj, do 23-24 lat system hormonalny zazwyczaj buja sie calkiem przywoicie i nie potrzeba mu zadnych impulsow z zewnatrz. Ale ci sie spieszy z efektami - wiec twoj wybor, twoje ryzyko, wszyscy je podejmujemy
Juz napisalem IMO nic ci sie nie stanie po takiej kuracji, ale gwarancji dac nie moge.
edit: o tym e5d pisalem odnosnie cyklu gymiego, e3d w tym cyklu.
stary jezeli jeden listek clomu robi ci taka finansowa roznice, to wstrzymaj sie z cyklem! dieta w dzien powinna ci pochlonac tyle ile taki listek jest wart, no chyba ze twoj dil wola za niego 100 zl
a co do dawki testa - uwazam ze jest one niefektywna jak na dlugi estr, a blokuje identycznie jak dawka podwojna. wiec szkoda zdrowa dla mizernych efektow.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-06-21 12:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
no rozumiem to oczywiscie jeszcvze jedna kwestia PROLKE moge nabrac od dila jednego lub z neta z neta brałem dla kumpli juz mete scana i bez diety im szło po 5 kg masy po cyklu niewiem nawet ale chyba troche spadało sia tez szła wiec nie wyj**ka jak to jest z tym koksem z neta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Na to nikt ci nie odpowie Ja bym bral od dila, bo przynajmniej widzisz co kupujesz, prolki ostatnio malo krazy, moze postawic na cos pewniejszego np cido - duzo sie tego z egiptu zwiozlo i watpie, aby ktokolwiek to walowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
nie robi az takiej róznicy ale 30 zł zaoszczedzone a roboty nie mam takiej za chociarzby 2tys. na miesiac kolego szanowny ja wiem ze dieta na dzien wyniesie mnie tyle co listek clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
O cenach nie rozmawiamy, ale tyle to powinna cala paczka kosztowac, a nie jeden listek - zmien dostawce

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-06-21 12:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
no spoko sog-i leca pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na pierwszy raz to najlepiej prop z jakas dobra meta , zreszta zalezy jaki cel .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
scorpio, ja robiłem drugi cykl, po 2 miesięcznym offie to raz
po drugie ważyłem 10kilo więcej niż ten koleszka
a po 3, jak sie przyłoży to będdzie zadowolony

a następny cykl nie będzie ładował 250e3d
tylko uderzy sobie e4d i będie zadowolony

a blok nie będzie taki sam jak piszesz, przynajmniej ja po sobie widze różn ice bloka w stosunku do dawek

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
"week" to inaczej tydzień?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta porada co teraz

Następny temat

undery itd

WHEY premium