SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIERPNIOWY KONKURS im FELIXA HOFFMANNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
spoko,

sponsorem nagród nie jestem ja tylko SKLEP SFD.

a ze praca nie wszystkim bedzie sie podobac - mozliwe, czasem tak jest, za czasów gdy ja wygrywałem konkursy też nie było tak, ze 100% czytelników zgadzało się z ich treścia. Ja z treścią Twojej w pewnych miejscach też nie do końca się zgadzam. Ale moim zdaniem była najlepsza i Jury co do tego było jednogłosne, za to jesli chodzi o trzecie miejsce - to nie tutaj było wielu pretendentów

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-09-02 19:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Szczerze mówiąc, to ja dziś też się nie do końca zgadzam z sobą.w pewnych (dokładnie dwóch,na razie) kwestiach No ale człowiek cały czas się uczy, a częściowo też pracę pisałem na podstawie własnych doświadczeń. A wiadomo, na różne osoby różne rzeczy mogą działać.

Jeśli chcesz Faftaq, możesz polemizować w temacie, a jeśli nie, to i tak bardzo chętnie zobaczę, gdzie się różnimy - na PW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wydeytowalem poprzednią wypowiedz, bo byl blad rzeczowy

ok, jak znajde chwile to mozemy pogadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Wstawiłem pracę, ale dlaczego sklep sfd tak mi odpisał na pytanie kiedy wysyłka:

"Witam,

Nie wiem dlaczego ale nie mamy jeszcze potwierdzonej darmówki "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w zakleciu jaki miesiąc wyslales? dałes linkdo tego tematu?


zaraz napisze do Banana

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-09-02 20:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kuba ja z 1 rzeczą bym polemizował ( wymienione zakwasy - teza "jak boli to rosnie" nie jest wcale taka głupia ). Reszte przeczytam potem heh SOG za prace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
I jak faftaq - coś wiadomo więcej? Nie żebym się niecierpliwił, ale już wrzesień a miało być do końca sierpinia (Zamówienie przyjęte do realizacji dnia: 2010-08-28), więc chyba nic się nie dzieje z nagrodą

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-02 21:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Chłopcze co sie tak boisz napewno bedzie wiec poczekaj
Nagroda nie ucieknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
volvo93 - nadalem sprawę Bananowi, a tymczasem odpowiedz jak mozesz na pytania ktore zadałem



pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Już wrzesień więc wkeleję co napisałem w zamówieniu, jeszcze jest taka opcja, że rozmawiałem z P. Wachalą ze sklepu i dogadałem się, że zwróce pewnien towar i mogę jego równowartość zakupić i połączyć z nagrodą - mój zwrot już dawno dotar do siedziby sklepu bo pytałem, więc to nie problem raczej.

Takie coś:

zamówienie darmowe na kwotę: "100zł" za zajęcie 3 miejsca w konkursie:
https://www.sfd.pl/SIERPNIOWY_KONKURS_im_F._HOFFMANNA__WYNIKI-t640599.html, z pili za miesiąc sierpień. Kwestia
uzgodniona z Aminikstratorem i Szefem sklepu"

+

Witam, zgodnie z moją rozmową na gadu gadu z Panem Danielem Wachalą, przesłałem aminokwasy FITNESS AUTHORITY XTREME AMINO 6600 oraz paragon jako zwrot/wymianę na inny towar. KWOTA ZWROTU TO 129ZŁ.

UWAGA!
Wygrałem rownież 100zł na zakupy w sklepie sfd w forumowym konkursie - chciałbym to połączyć w jedno zamowienie razem ze zwrotem (ustalone przez gg).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl krety 12 tyg

Następny temat

xpand + mono

WHEY premium