SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁABOLIN NAJLEPSZY?EKSPERCI POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5035

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Cykl ~300zeta.. zależy po ile co masz.. omega3 to niezbędne kwasy tłuszczowe.. baardzo przydatne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Na pierwszy raz najlepsza deca. 8-10 szt. po jednej w tygodniu i bedziesz zadowolony. Po co kombinowac z innymi srodkami,jesli deca jest oki. Jestes jeszcze mlody,wiec stanowczo odradzam jakiegokolwiet tescia. Sama dece starczy-mozesz wierzyc.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary ja brałem siłabolin z teściem i nic z tego!!!!!!Nie bierz tego bo nic na tym nie urośniesz:(Ja osobiście doradzam deke!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 228
a jak ze zdrowiem po dece?bardzo szkodliwa?trzeba cos brac?slyszalem tez ze po dece sie tak nie rosnie znaczaco.ile moge urosnac?naprawde starczy tak malo(8-10)strzalow?
a ta omega to odzywka?pierwsze slysze o tym.
WIELKIE DZIĘKI

"Jesteś w porządku nie ma co się trzęść..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez KS.IFBB za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Ursus nie kazdy ma tyle cierpliwosci co ty...i mlodzi ludzie cwicza rok dwa albo i dluzej ale pozniej biora gdy dopadaja ich stagnacje...ty to zrobiles w 18 czy tam ile piszesz lat,a ktos na saa zrobi to w 3 lata powiedzmy...o to chodzi ze wielu skraca sobie drogi...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
ursus69-nie podoba sie dzial "doping" to sio!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1737
Ursus69 - a ja bede mial 45 w grabie i bede wyciskal tez ze 170 za jakiegoś miecha a mam 22 lata - fajnie nie? i nie bede sie chwalil i z innych kpił tylko se bede miał i gitara...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 228
urszus ursusemale moze ktos kompetentny odpowi mi w koncu konkretnie co z tym siłabolinem???albo co innego lepiej?

"Jesteś w porządku nie ma co się trzęść..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 228
zakładając że zdecydowałem się na dece: to mam pytanko piszecie np. jeden strzal tygodniowo.ale z tego co sie doczytalem to sa rozne pojemnosci.Czyli jeden strzal ma 200mg???dobry efekt da dodanie mietka?to narazie tylko zalozenia i czekam na rade... czy jest w ogole jeszcze na forum taka osoba jak x-venom-x??

"Jesteś w porządku nie ma co się trzęść..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+bionabol i moze cos jeszcze???

Następny temat

Recepty

WHEY premium