SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARSAPARILLA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
sporobuj i napisz o efektach
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
to proboj i napisz jakie efekty sa. na razie masz soga na zachete i i licze ze wkrotce dowiem sie cos wiecej o tym tajemniczym srodku:P

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
panowie patrzcie co znalazlem. jakas nagroda sie nalezy.. hehe nie no zart:P



SARSAPARILLA

ALTERNATYWA DLA SYNTETYCZNYCH STERYDÓW


Sarsaparilla (Smilax officinalis) jest rośliną występującą głównie w Meksyku, gdzie od wieków była stosowana na reumatyzm, raka i choroby skóry. Sarsaparilla zawiera duże ilości hormonów męskich androgenów pod postacią sarsapogenin, które imitują działanie testosteronu i DHEA, oraz beta-sitosterol, który ma działanie przeciwzapalne, i ochronne na wątrobę. Stwierdzono również w jej składzie witaminy A, C, D, B, żelazo, mangan, sód, krzem, siarkę, miedź, cynk, jod. Obecnie sarsaparilla jest stosowana przez kulturystów i sportowców innych dyscyplin jako środek na zwiększenie masy mięśniowej bez używania sterydów syntetycznych. Zioło to ze względu na doskonałe działanie można polecić jako alternatywę dla syntetycznych sterydów, ponieważ nie powoduje żadnch skutków ubocznych. Sarsaparilla posiada również działanie moczopędne, i powodujące pocenie, dlatego była w przeszłości stosowana jako środek oczyszczający krew i usuwający toksyny z organizmu. Sarsaparilla jest również silnym afrodyzjakiem gdyż o jej właściwościach wspominali już kolonizatorzy hiszpańscy, uważając ją za lek na impotencję

i oziębłość seksualną.

Sarsaparillę można stosować w przypadku:

- zwiększania masy mięśniowej;

- reumatyzmu, zapalenia stawów;

- chorób układu moczowego;

- impotencji, oziębłości seksualnej;

- trądziku młodzieńczego.

Sarsaparilla jest dostępna w formie proszku.Stosujemy ją następująco:zażywamy

1 gram 3 x dziennie,popijając wodą.

Chyba tez to przetestuje jak uda mi sie gdzies kupic.Jakby ktos znalazl w internecie np.na allegro to prosze o link.

Zmieniony przez - greg-ory w dniu 2006-12-30 22:53:15

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak bede w aptece to spytam o tą kolcorośl może mają na stanie (wolałbym to źródło niż allegro)
mam jednak nieodparte wrażenie że w temacie suplementacji nikt już ameryki nie odkryje i działenie tego zielska może być i dobre ale nie bedzie jakimś rewolucyjnym podejściem do zagadnienia.
a chciałbym sie mylić...
heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
bic44 jak chcesz to dam Ci link na priv do strony na ktorej mozna zamowic-(to nie jest zadna reklama).

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
http://www.1intra.com/intra_sklad.html

amerykanska (chyba) strona a polski opis produktu INTRA - z ciakwym skladem

nr 5 to owa korcorosl (przeczytajcie opis!!)a 15 to kozieradka - ciekawy produkt - patrzcie na sklad - zaglebie sie w temat

tyle ze 3 butelki kosztuja 450 zl


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2006-12-30 23:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10089
Przeczytalem przed chwila na jakims konkurencyjnym forum, gorszym oczywiscie ze owczem Sarsaparilla dziala ale jak sie przestanie ja brac to sa spadki i pozniej niby ciezko zrobic to co bylo podczas brania chodzi mi o wymiary ale skoro to jest prohormon to chyba nie moze byc tak zle?

"Siłownia jest jak Media Markt - nie dla idiotów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
greg-ory ja wole sie po aptekach/sklepach z odżywkami popytać bo wole na miejscu mewien stuff mieć ale thx anyway po nowym roku i tak musze iść bo mi ostatnio filomag wykupili i jedno op mam tylo:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
hmmm chyba skusze sie wyprobowac to zielsko....:p:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2866
no powiem szczerze ze zaciekwił mnie ten specyfik kurcze moze zapytamy p.sławka pefnie on otaczajoc sie w swiecie kulturystyki cos o tym slyszal i moze powiedziec cos na ten temat

Mowioc wprost jest skłonny to wyprobowac...moze zrobimy jakis cykl z tym i opiszemy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl co kupić!!! Prosze o pomoc :D

Następny temat

Kre-alkalyn + mono???

WHEY premium