SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba erekcja po mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Prop 8 tygodni za dlugo? To takie minimum

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Ok dzięki Aleks propa właściwie już mam ale poczekam aż będę miał cały odblok i dopiero zacznę to bić... Ogólnie to mam 2 flakony propa mefres i 20 ampul balkana... Słyszał ktoś o tym mefresie? Na forum nic nie mogę znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Najlepiej popytaj w Polskich realiach ale skoro juz masz to wbijaj pare strzalow i idzzrob badania bo to ktos nie slyszal nie znaczy ze zle,ja kiedys bilem malo znany lab a wyniki testa mialem jak nigdy pozniej przy tej samej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Dil proponuje mi hcg od shree twierdzi że jest ok... Nolvy nie ma ale jet tamox to chyba wszystko jedno? Najwiekszy problem mam z IA za ch**a żadnego z tych środków dostać nie mogę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Witam panowie dzisiaj poszedł 4 shot z propka libido nie poszło w górę wogole zastanawiam się czy nie bije wyj**ki chociaż wczoraj na treningu czułem lepsza pompę może Noe taka jak miałem na cyklu z mety ale wydaje mi się że jest...k***a jak mi teść na libido nie pomaga to porażka totalna, jutro pojadę zrobię badania krwi teścia i kortyzol bo znalazłem jakiś temat chłopaka na sfd który miał też problem z erekcja po cyklu na prochormonach i mecie badania miał w normie jedyne co to miał kortyzol wyj**any więc chyba warto sprawdzić, oddam jutro krew a w pon spróbuję balkana... Napiszcie mi co o tym sądzicie... Może jeszcze za wcześnie na większe libido z moim problemem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Jaka dawka propa?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
100mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
To na badanich powinien byc juz podniesiony znaczaco.Libido takze powinno byc na +

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
OneStepCloser
Witam panowie dzisiaj poszedł 4 shot z propka libido nie poszło w górę wogole zastanawiam się czy nie bije wyj**ki chociaż wczoraj na treningu czułem lepsza pompę może Noe taka jak miałem na cyklu z mety ale wydaje mi się że jest...k***a jak mi teść na libido nie pomaga to porażka totalna, jutro pojadę zrobię badania krwi teścia i kortyzol bo znalazłem jakiś temat chłopaka na sfd który miał też problem z erekcja po cyklu na prochormonach i mecie badania miał w normie jedyne co to miał kortyzol wyj**any więc chyba warto sprawdzić, oddam jutro krew a w pon spróbuję balkana... Napiszcie mi co o tym sądzicie... Może jeszcze za wcześnie na większe libido z moim problemem?


Nie do konca bym sie sugerowal libido w ocenie, wiec nie skreslalbym towaru za szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Ok dzięki za odpowiedzi, jutro pójdę zrobię badania, na wynik będę czekać tydzień minimum ale odstawie to co teraz bije i zacznę balkana, a dokończę ten flakon jak zobaczę pozytywny wynik...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t3 dawki wycinka

Następny temat

Tren czy zmiewnic.pomocy

WHEY premium