SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba erekcja po mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W aptece maszynka do dzielenia tabsow 7zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Dokladnie j/w popularnie zwana gilotynka - podzielisz symex spokojnie na 4 czesci

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Haha a już myślałem że zwala poleci że piguły rozpolowic nie mogłem... Nice dobrze wiedzieć jutro lecę do apteki tu popytam jak nie to na ebayu zamówię wydaje mi się że libido skończyło lekko w górę chociaż pełnej erekcji jeszcze nie miałem... Nie wiem czy sobie wykrecam... Jak szybko działa symex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Symex dziala, jednak czy lekkie odczucie libido zawdzieczac wczorajszedj dawce exe to raczej ciezko powiedziec. Wplyw na libido ma zbyt wiele czynnikow. Czasem mam gorszy dzis i jest lipa, czasem wstane w pelni energi i checi zupelnie inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
OneStepCloser

Jak szybko działa symex?


Symex dziala natychmiast jego stezenie jest juz widoczne po 2 godzinach od podania a jesli podasz go wraz z pokarmem to biodostepnosc zwiekszy sie nawet o 40 %

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Dzięki wielkie za wyczerpujące odpowiedzi panowie, teraz planuje zapodac pół tabsa w środę i następne pół w sobotę i tak do końca cyklu? Martwię się że to trochę za mało... Po jakim czasie powinno zejść mi estro do normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na leki, po kilku dawkach zrob ponowne badanie na poziom estro

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
28 mija 8 tyg od zaczepia cyklu w planach był koniec żale zostało mi jeszcze ze 12 shotow propa i chyba chciał bym go przedłużyć bo coś przyrosty słabe... Jest sens Aleks czy j**ac to i walić odblok? Jeśli go przedłużenie o te 2 tyg to wbić hcg przy 8mym tyg? Jaka dawała tego hcg jeśli tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Smialo mozesz przedluzyc cykl o te 2 tygodnie, HCG juz sobie zostaw na po cyklu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2715
Czuję po jajkach że się skurczyly... Będzie to dokładnie 2 tyg i 1 dzień bo pierwszego stycznia wbilem pierwszego shotaczyli za półtorej tyg pójdę zrobić badania już żeby widzieć co i jak przed odblokiem bo na wyniki czekam.kilka dni, zależy mi też na tym żeby erekcja wróciła jeszcze jak będę na tesciu... Mam nadzieję że połowa tej tabletki 2 lx w tyg wystarczy żeby zbić to estro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t3 dawki wycinka

Następny temat

Tren czy zmiewnic.pomocy

WHEY premium