SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy na ramionach

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
żeby zapobiec gwałtownemu powiekszaniu sie rozstępów i może trochę zredukować istniejące.

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Nie kupuj cudów z allegro, nie wiadomo czy tam mąki nie wsypali ;)

Kwas hialuronowy kup z firmy Olimp w sklepie zielarskim lub w aptece, dobrze działa.
I drożdże piwarskie przede wszystkim w tabletkach bierz 2x dziennie tabsa kwasu hialuronowego i 3 x 1 drożdże z pyłkiem kwiatowym, tak jak Ci mówie spróboj takiego stosowania przez okres 3 miesięcy i dodatkowo nawilżaj skóre od zewnątrz a zobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Laka2121
żeby zapobiec gwałtownemu powiekszaniu sie rozstępów i może trochę zredukować istniejące.


Nie ma skutecznej maści na rozstępy. Rozstępy tylko laserem można usunąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
dzieki za odpowiedz, wiem, ze masci nie usuną rozstepow, chce tylko zachamowac ich drastyczny "rozwoj"

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
nie ma na to rady jak chcesz żeby całkowicie ci zniknęły to zrób sobie operacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Nie słuchaj tych pseudo mądrych głów. Rozstępy z wiekiem jaśnieją na tyle że jak zaczniesz regularnie odwiedzać solarium, nawilżać skóre od zewnątrz i wewnątrz staną się zupełnie nie widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
mi nic nie pomogło na rozstępy nadal je mam nie wiem może mam inną skórę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Rozstępy to sprawa genetyczna, nie da się ich zatrzymać jeśli maja powstać. Można je jednak ograniczyć. W tym celu trzeba spożywać kolagen, który odpowiada za właśnie uelastycznienie skóry, można w tabletkach lub prochu, są świetne preparaty na rynku. Do tego smarowanie miejsc narażonych na rozstępy oraz już tamtych gdzie powstały ZAWSZE przed treningiem, ale również rano po przebudzeniu i po prysznicu, czyli czasem 3 razy dziennie, nie mniej niż dwa. Smarowanie kolistymi ruchami, masaż jest równie ważny jak sam krem, nie można kremu po prostu wsmarować w minutę. Osobiście stosowałem Fissan, jest bdb, ale również można np. Palmers Coccoa, nie nadają się natomiast preparaty drogeryjne za 10 czy 15 zł. Musi być witamina E, najlepiej również kolagen w nich itd. Stosowałem również maść z mocznikiem, ale jego zaletą jest co prawda cena, ale wadą smród, gdyż zawiera mocznik, na treningu zapach jakby ktoś nas obsikał, czyli raczej nieprzyjemny (chyba, że ktoś lubi takie akcje).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Jeszcze co do masażu - musi być odpowiednio długi, ale również delikatny to znaczy masujemy skórę, a nie mięśnie, im mocniejszy nacisk tym gorzej, bo rozstępy mogę się nawet powiększyć od mechanicznego, zbyt silnego ucisku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1071
Ale taki smród to nic złego, bo przynajmniej będziesz ciągle na słowni miał wokół siebie dużo wolnej przestrzeni ;D

"Lepiej dużym być idiotą, niż mądrym, ale ciotą.

Wzór na dupę: "http://www.wolframalpha.com/input/?i=(x^2+y^2-4y)^2=16(x^2+y^2) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się robi suple/ cała prawda o odżywkach VIDEO

Następny temat

Remixy z Robertem

WHEY premium