SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy na łydkach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
przepraszam bardoz ale rozstepy na brzuchu to nic nadzwyczajnego zobacz na kobiety w ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pierwszy raz spotyukam sie z rozstepami na łydkach no ale pojawiają się wszędzie
idz do lekarza pierwszego kontaktu on powienien przepisac
albo znajdź lajtową apteke z taką też aptekarką może ona to zmixuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
mojemu znajomemu wyskoczyły rozstępy na plecach, a nawet nie ćwiczył.

nie wiem co w tym dziwnego - rozstępy mogą pojawić się wszędzie.
po siłowni szybko zaczęły rosnąć mi łydki no i stało się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
ps. jeśli macie zamiar pisać jedynie o tym, że z takimi rozstępami się nie spotkaliście, bez żadnej porady, to nie piszcie nic.
nie pomagacie mi w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
chucknoris

kobieta w ciąży a 16-latek ważący 60 kg to chyba jednak różnica, eh?

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
naviun niby dlaczego roznica?
sklonnosc do rozstepow mozna tez odziedziczyc po przodkach, moga pojawic sie wszedzie gdzie rozciagnela sie skora, nawet u nastolatkow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
a tak z czystej ciekawości, o ile centymetrów zwiększył się obwód łydki, że pojawiły się rozstępy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
nioonia w porządku, nie mówie, że nie jest możliwe posiadanie rozstępów w tym czy innym miejscu. Chodzi o to, że chłopak sie wykłócał jakie to ma rozstępy na brzuchu (bo rzekomo ćwiczył brzuch, co spowodowało wzrost masy mięśni brzucha, a następnie rozstępy ), a po kilku stronach dyskusji dał zdjęcie, gdzie był tylko tłuszcz i ślad gdzie "schodziły się" wałki smalcu smalcu, kiedy siedział.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
paulina - ta masc z mocznikiem mysle, ze spokojnie dostaniesz od rodzinnego lekarza jak powiesz na co to itd.
ja z kolezanka dostalysmy, chociaz lekarka byla troche zdziwiona, bo pierwszy raz o tym slyszala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
sicilia:
nie wiem, nie mierzyłam.
podobno rozstępy mogą się pojawiać od zbyt intensywnych ćwiczeń, nawet jeśli mięsień nie zdąży aż tak bardzo urosnąć.
moje rozstępy są krótkie i nieregularne - dokładnie tym charakteryzują się takie rozstępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straszliwy ból pleców... co robić ?

Następny temat

Kontuzja Łydki

WHEY premium