SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605


Omka jest:) tych pudelek jeszcze nie widzialem co myslicie??

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
omka jak omka

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
wyjdzie z czasem;] mysle dwa tygodnie i sie rozbuja:) wtedy napisze opinie:)

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 525
Heh w takim wieku tyle cykli... Jestem załamany polską mentalnością szczególnie że widząc twoje wyniki zakładam że wychodzisz z założenia, że koks zrobi wszystko za Ciebie Wiem, że moja wypowiedź jest strasznie bojowa - ale nie zrozum mnie źle. Jestem prawie twoim rówieśnikiem (rok starszy)a mam mniejszy bf i więsze wymiary pożądane (klatka, bice) mniejszy pas przy tym samym wzroście. A jestem zaledwie po 100 tabsach mety i diecie. Nie chce urazić ale ułóż sobie najpierw dobrą diete popracuj nad siłą bo twoje obecne wyniki niektórzy bez koksu osiągają w wieku 15 lat(poza martwym ktory ladnie Ci idzie).

W wieku 19 lat chcesz do organizmu wprowadzić takie ilości testosteronu, to mysle nie za dobry pomysł. Osobiście odradzam omnadren...

Doradze tylko:
- Poczytaj o omnadrenie
- Zlap wiecej sily
- Popracuj nad metodyką ćwiczenia bo jeżeli masz takie wyniki przy tym stażu i cyklach to coś źle robisz.
-Proponuje poczytać o dezorientacji mięśnia kolejny wspaniały pomysł Weidera, który pomoże złamać Ci blokady genetyczne.
- dieta jednym słowem SZAMA SZAMA SZAMA SZAMA!!!

Wiem, że nie chciałeś rad co masz robić dlatego z góry sorka za wtrącanie się w to, ale naprawde musi ktoś to powiedzieć i dziwie sie że jeszcze nikt tego nie zrobił.

Hehe ambitna młodość;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
luzik ja wszystko rozumiem:) niestety sila jest jaka jest;/ najpierw kontuzja kregoslupa 6 miechow przerwy:( potem kontuzja kolana 4 miechy przerwy... w miedzy czasie bark i lokiec:( genetyka tez mi nie sprzyja w tym sporcie;] wiec radze sobie jak sie da...

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
i tak pół biedy, że w wieku 19
znajomy z siłowni ma 16 lat a już jest po omie,mecie,adze i winstrolu

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
ja znam agenta z naszej osiedlowej silki ktory w wieku 14lat szamal po 40tabsow mety na strzal przed treningiem, na moich oczach:) teraz chlop ma 17lat i 54cm w lapie i jedzie ostro dalej bo bez koksu nic, zero efektow;] nie wiem jakim cudem jeszcze zyje ale hooj mu w krzyz;]

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-11-07 15:20:00

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 525
Ale kochany cały ten sport to walka z blokadami genetyki. Dlatego uważam jest to takie Ciekawe!!! Fakt lepiej w wieku 19 lat niż w wieku 16. Ale to już pojęcie mniejszego zła... Naprawde mówię Ci, że jeszcze wiele możesz osiągnąć bez koksu. Napewno jakość i siła powinny być teraz celem. Chciałem zaznaczyć, że każdy poważny kulturysta podaje dwa niezbędne czynniki swojego sukcesu! Dieta i trening siłowy. Bez siły nic nie osiągniesz. Bez prawidłowej techniki również! Wiele osób jestem pewien z chęcią ci pomoże w tym.

Zycze powodzenia w działaniach:):):)

Hehe ambitna młodość;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
a kto powiedzial ze nie mam techniki??aktualnie chodze na silke gdzie jest trener itd. np. przysiadu to uczylem sie przez miesiac z miotla... potem puscil mnie na sztange... a z sila jest jak jest bo co nadrobilem to kontuzja i spadki liczylem;/ zaznaczajac ze kontuzji nie wyłapywalem na silowni;] ucze sie za stolarza troche sie naszarpie z kregoslupem sie tam zalatwilem...

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-11-07 15:57:06

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 525
Sam jestem trenerem na jednym fitnes klubie i wiem jak to działa. Raz Ci pokażą drugi raz a jak nie załapiesz to nie ma czasu dlużej z tobą walczyć. Prawda jest taka, że jak chodzisz na siłownie spróbuj pogadać z największymi koksami tam. Oni przychodzą dla przyjemności i mają naprawde SPORO umiejetnosci:) Trener to tylko renoma silowni chyba ze prywatny.

Hehe ambitna młodość;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

==========Bomba a alkochol==========

Następny temat

JESTEŚ NOWY?? TO NIECZYTAJ!!!!!!

WHEY premium