SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Chciałabym prosić o radę kogoś kto wie coś na temat treningów. Postanowiłam zrzucic trochę z ud i pośladków, kupiłam rower treningowy, ale nie wiem ile mogę ne nim jeździć aby nie przetrenować organizmu i żeby widoczne były skutki.W pierwszy dzień od zakupu jeździłam około pół godziny, ale bardzo spokojnie i po woli, w następnym dniu jeździłam dwa razy po pół godziny i też spokojnie i wtedy nic mi nie było, w kolejny dzień natomiast jeździłam 50 minut bez przerwy w tym około 25 minut na dość ciężkich obrotach i dosyć szybko. W pewnym momencie zaczęła mnie boleć głowa, a po jakimś czasie nie miałam siły ani ochoty na nic. Nie wiem teraz co mam robić, ile jeździć, bo nie chcę się czuć tak jak ostatnio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
3-4 razy w tyg. po 30-45 min ciągłego pedałowania. Szybkość ustal wg. własnego widzimisie, czyli tentno i zmęczenie oraz...

1. Żeby stracić trłuszcz potrzebujesz diety redukcyjnej.
2. Z ud i pośladków fat schodzi dość powoli.
3. Poczytaj posty nt. treningu aerobowego - idz do Odżywiania oraz Fitness
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy ;( ostatnia szansa juz chyba ;/

Następny temat

dziwne uczucie w miesniach przy niektorych cwiczeniach

WHEY premium