SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronaldo - to juz koniec?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
fajny art

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Legendarny brazylijski napastnik, Ronaldo Luiz Nazario de Lima postanowił po zakończeniu sezonu 2011 zawiesić buty na kołku.

- Zamierzam zakończyć karierę wraz z końcem następnego roku. Uczynię tak, ponieważ już przesyciłem się piłką nożna. Postanowiłem przedłużyć swoje występy na boisku tylko ze względu na brazylijską publiczność, której chcę wyrazić wdzięczność za wspieranie mnie przez ten czas - powiedział były piłkarz Realu Madryt.

- W ostatnim sezonie pracować będę jednak bardzo gorliwie, by zakończyć swoją karierę z podniesionym czołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tak odchodzi kolejna legenda

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
wielka postac

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
szkoda tylko że miał tyle kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Ronaldo oficjalnie ogłosił dziś zakończenie kariery sportowej.


Chciałem grać dalej, ale już nie mogę. Myślę o jakiejś akcji, a potem nie mogę jej przeprowadzić tak jak bym chciał. Przyszedł na mnie czas - powiedział Brazylijczyk.



W trzech finałach mistrzostw świata zdobywając w sumie 15 bramek, co do dziś stanowi rekord. Jako 17-latek był także członkiem drużyny występującej na mundialu w USA, ale ani raz nie pojawił się na boisku.

Obok Zinedina Zidana, Ronaldo jest jedynym piłkarzem, który trzykrotnie został przez FIFA wyróżniony tytułem najlepszego piłkarza roku.

Ronaldo kończy karierę, mając na koncie 97 występów i 62 gole w reprezentacji Brazylii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mistrz

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
najlepszy napastnik jakiego moglem ogladac praktycznie od poczatku kariery

fenomen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
geniusz

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FC Barcelona.

Następny temat

Kontuzja Łukasza Garguły

WHEY premium