SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rolex Daytona

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2


Cena 700zl. Stan jak widać nowy. Replika ze strony replica-watch.com kupiona za 800$. Do zludzenia jak orginal ze strony chrono24.com za 31 000zl. Logo wszedzie jak w orginale, wskazowki, zapiecie i grawer orginalnosci. Rozni się tylko mechanizmem w orginale jest szwajcarski ETA a w replice automat ktory sam się nakreca. Zdjęcie realnego stanu zegarka. Kontakt gg 8920884. Czesto niewidoczny
1

Pamiętaj o mnie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Tak te strone oraz inne polskie odwiedzalem. Zegarki-kolekcjonerskie.org i tez .com. To strony jednego faceta ktory niema wszystkich zegarkow ktore widnieją na jego stronach. Pniesy sie coraz wyzej z cenami. I by tylko mi dokopac, udowodnic ze to jakas taniocha. Otoz nie kupuje tanizny i szukam rzeczy wartych swojej ceny. To by bylo na tyle. Dziex za konwersacje.

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
takie zegarki chodza po 100 i jeszcze sprzedajacy na tym zarabia a ty chcesz 700
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Hmmm. Jak widze nie czytasz uwaznie. Za te 100 dostaniesz kawal blachy na baterie z mineralnym szkielkiem i wykonanie nie jest trwale. Rysuje sie przy kazdej okazji i sciera elementy niby ze stali. Moj jest z usa nie ze stadionu. Bylem u zegarmistrza stad widm co sprzedaje. Z tego co mowil zegarmistrz to zegarki z automatycznym mechanizmem zaczynają sie od 400zl, dodatkowo szkielko szafirowe za 200 najtaniej i tytanowe sruby. Coz to replika raczej dla kolecjonerow niz tych co lubią casio g-shock niby nie zniszczalny.
1

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Zartujesz czy strugasz takiego...
Moge Ci sprzedac A. Lange & Sohne - bardzo dobra firma za 200. Mechanizm automatyczny wszystko ekstra, przywiozlem go z USA.
Co ty na to?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Jak masz replike Rolex super president za te cene to biore 10szt. Nie bede się z tobą klucil wejdz na strony usa z replikami tam niema daytona ponizej 450$ wiec daj na luz. Jedna z nich to www.replica-watches.com. Zajrzyj tam a potem pisz ze masz ekstra zegarek.

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Jeszcze coś. Najpierw piszesz ze za 100 masz repliki a teraz masz jakąś za 200. I spójrz na ten zegarek, znajdz taki sam identyczny orginal. Znam repliki z polski dlugo szukalem zegarka identycznego do orginalu i znalazlem. W polsce wskazowki są inne lub poprzestawiane są dodatkowe funkcje. Orginal ma 3 dodatkowe na godzinie 3,6 i 9. Moja replika ma tak samo umieszczone. Co do twojego to powaznie poogladaj orginaly i napisz ze znalazles tak samo wyglądający ponizej 700zl.

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Szkoda ze piszesz ten post teraz bo jeszcze z pol roku temu cala walizke zegarkow bym Ci sprzedal. Widzisz zle trafiles bo ja zajmowalem sie sprzedaza tzw. replik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Oto strona z której kupiłem daytona www.aandereplicas.com zobacz ceny a co najwazniejsze elementy oraz z czego jest wykonany.

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Dobrze, Ty masz jedyny w swoim rodzaju zegarek Rolex i zycze Ci powodzenia w sprzedazy. Tyle sie naszukales a jak wrescie znalazles to go sprzedajesz
Bez Odbioru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Czy pytales kiedy go kupilem? Ok mniejsza z tym. Jak ktos rozroznia podrubke od repliki to się odezwie. To tak jak lamborgini murcielago za 200 000zl jest to replica identycznie wygladająca z tym ze silnik od audi a8 i zawieszenie ale mozna kupic taniej za 80tys z tym ze juz nie wyglada ladnie a wrecz szpetnie lecz niektórym to wystarczy.
1

Pamiętaj o mnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Nie denerwuj mnie prosze...
Prosze masz strone gdzie naprawde maja spora prowizje na zegarkach z twoim zegarkiem.
http://www.repliki-zegarkow.com/rol-002.html
I nie pisz ze twoj jest lepszy bo cos tam i przestan sie osmieszac.
Ostatni moj post w temacie pisz co chcesz.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieża philips mz-9

Następny temat

Bransoleta srebrna 2cm szer. Waga 91g

WHEY premium