SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok bomby, mostek, co teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
On może czekać lecz dziewczyna nie koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Tomi240
Masz słabe libido i jeszcze chcesz deke walić? Dam Ci dobrą radę. Jak chcesz jeszcze poruchać to odblokuj się i czekaj aż ci testo wróci do normalności bo inaczej stracisz tą laske. Rób jak uważasz, twoja sprawa. Pozdro.


Libido miałem na cyklu zawsze bardzo dobre teraz na mostku zauważyłem że jest coś gorzej ale dałem radę
Wiadomo że nie było wczoraj tak jak na tesciu ze po 5 min była powtórka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
flex1976
On może czekać lecz dziewczyna nie koniecznie


I tu Cię zdziwię. Nie wiem z jakimi Ty się kobietami spotykasz ale ta akurat by pczekala lecz nie musiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Flex za młody jesteś żeby coś wiedzieć o kobietach %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Człowiek uczy się całe życie , najlepiej na własnych błędach
Tak poważnie to kolego jak jesteś taki pewien swoje kobiety to najlepiej razem walczcie z problemem , odstaw SAA i wracaj do normalności
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Wiesz co mnie drażni na każdym forum? Jak TrZeba konkretnie odpowiedzieć na pytanie to jest cięzko, a w głupie i niepotrzebne dyskusje większość się wdaje ( nie chodzi mi teraz konkretnie o twoją wypowiedź)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Rozpisz mi ktoś dawki cyklu bo trochę się pozmienialo i wszystko nie idzie tak jak było zakładane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
No to napisz co się pozmieniało . Jakie masz oczekiwania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Rozpisz mi ktoś dawki cyklu bo trochę się pozmienialo i wszystko nie idzie tak jak było zakładane. Problem jest taki że mial em problemy rzaładkowe i mostek przeciagnelem te 6 tyg i weszłam na dece 450week i enan 500. Będę musiał jeszcze pociągnąć to ze dwa tyg do póki bebechy mi się nie zregenerują. Jakie lecieć dawki teraz i jaki jak wejdę na Mietka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jak masz problemy z żołądkiem to nie myśl o metce
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zespół cieśni nadgarstka na enanie?

Następny temat

Bardzo małe jądra po cyklu :( Prośba o pomoc

WHEY premium