SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Kozielski vel Koziak V-ce Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej/Finalista ME

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 10511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KULTURYSTYCE i FITNESS W MIŃSKU MAZOWIECKIM 2013


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
Jak do tej pory najważniejsze zawody w sezonie. Wystartowałem w kategorii kulturystyka klasyczna do 171cm.

Piątek - 17-19.30 - ważenie i weryfikacja zawodników( byliśmy na ostatnią chwilę 19.15, spore korki w wawie)

Sobota - półfinały

Niedziela - finały

Zapraszam do oglądania zdjąć na stronkach:

musculardevelopment.pl
kulturystyka-online.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
Fotki













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
Fotki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
Jutro postaram się więcej zdjęć wrzucić oraz opisać co nie co
Generalnie efekt końcowy Mistrzostw Polski w Miśku Mazowieckim 2013 to 1 miejsce MISTRZOSTWO POLSKI


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Gratulacja raz jeszcze i kiedy następne zawody, w tym roku coś jeszcze planujesz ?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1530
Witam, w tym roku na pewno już nigdzie nie wystartuje. Niestety sporo pracy mam ostatnio i zbyt mało czasu na spokojne przygotowania. Nawet na prowadzenie dziennika brakuje czasu. Poza tym niestety ale finansowe przygotowanie do zawodów dla domowego budżetu to jest masakra. Puki co musze złapać oddech zarówno psychiczny jaki i finansowy. Na zawodach staruje od 2008 rok w rok, także nawet nie było okazji dobrze wagi nabrać. Ledwo trochę masy zbudowałem i już zaczynała się redukcja do zawodów i tak 5 lat z rzędu. Mam zamiar poświęcić rok może nawet więcej na budowanie masy i najwcześniej w 2015 w kategorii wagowej wyjść. Tak więc powoli wychodzę z klasyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
spoko , mocne i konkretne postanowienia , evan centopani tez zrobil sobie rok przerwy od zawodów i na dobre mu to wyszło, masa musi być ;) . Powodzenia z masowaniem i redukcją w 2015 ;)

--== I`m Motherf***er ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie są domowe ćwiczenia na skoczność ? Jakie odżywki mogę używać ?

Następny temat

SZYBKI KONKURS Z PIŁKĄ W TLE!!!

WHEY premium