SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie są domowe ćwiczenia na skoczność ? Jakie odżywki mogę używać ?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Siema ;) mam 17 lat, ważę 62 kg , wzrost 180, trenuje 3 lata
Jestem nowa na tym forum więc sorki za błędy .. Trenuję lekkoatletykę , skok w dal, biegi długie i krótkie itd.. Chciałam się was zapytać jakie mogą odżywki przyjmować ? Ostatnio kupiłam od znajomego " Activlab Stamina Booster" i "ActivaOua" .. Mam to niby pić w dniach treningowych , a dokładnie przed treningiem ... Mogę to wgl przyjmować ? A ja tak to co mogę jeszcze do tego dołożyć ?

Jeżeli chodzi o moje drugie pytanie.. To chciałam się was zapytać. Jakie są dobre DOMOWE ćwiczenia na skoczność .. Bardzo by mi się przydały na skok w dal ;) ..
Po świętach zaczynam chodzić na siłownie 2-3 razy w tyg ;) ... Muszę lepiej wyćwiczyć nogi , a najbardziej uda jak i pośladki ^^ .. Może coś doradzicie do tego ? Jakie ćwiczenia ? itd
Z góry dziękuję ;**
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witaj Postaram się pomóc.
stamina booster - jasne, możesz przyjmować, to aminokawsy, wspomogą budowe i regeneracje mięsni.
ActivaOua - chodzi Ci o l-carnityne ActivAqua? - to Zwykła l-ca na pewno nie zaszkodzi, wpsomaga regulować gospodarkę kwasami tłuszczowymi w organizmie w przypadku jej niedoborów

Co brać? na pewno nie zaszkodziłby Ci napój izotoniczny - http://www.activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/energia/hot-sport-drink - zaweira elektrolity, jak również l-karnityne

Aminokwasy, przez Ciebie już wspomniane również pomogą. Początkowo myślę, że wystarczy. Możnaby zagłębić się w szerszą suplementację, ale tutaj w gre wchodziłaby również dieta i coż, koszta w górę...


Co do ćwiczeń na wyskok - specem nie jestem, ale przysiady zwykłe/z obciążeniem, przysiady z wyskokiem, rozciągania różnego rodzaju powinny pomóc, ew. wskoki/zeskoki na przeszkodę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

glukoza dektoza

Następny temat

Robert Kozielski vel Koziak V-ce Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej/Finalista ME

WHEY premium