SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekrutacja do Policji 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2434
czy do służby w policji potrzebna jest matura czy wystarczy samo wykształcenie średnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
ale jak ktos przejdzie badania to spoko nawet duzo osób nie przechodzi a maja rózne kategorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kostek-skoro interesujesz się służbą w Policji,to proponuję trochę samodzielności.Co chwilę ktoś chce,żeby mu podać informacje na tacy,zamiast poklikać przez kilka minut i poszukać,a wystarczy wejść na oficjalne stronki Policji i wejść w linki dotyczące naboru.Tam wymagania są jasno opisane.

Polecam: www.policja.pl 

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Kostek: a co ja napisałem na poprzedniej stronie? Cytat art. 25 ust. 1. Prosimy o czytanie ze zrozumieniem.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
Chciałbym dodać, że już można dostać przeniesienie do rezerwy- które było dotychczas jedynie martwym przepisem.

Ja byłem w poprzedni piątek i w 10 min bez problemu dostałem pieczątkę.
Nie muszę dodawać, że bez niej - albo Cię wezmą do woja (TAK! Pobór jest zawieszony tylko dla "aktywnych") i na 100% do policji nie przyjmą. Musisz posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

A więc przyszli gliniarze - biegiem do najbliższego WKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375
ja chciałem isc na kandydacką do policji zdałem sprawnosciówke pozniej czekałem na psycho ale wku wysłało pismo do komendy ze sie nie zgadzają na to abym poszedł w szeregi policji i nic nie mogli zrobic teraz siedze w monie o powoli odrabiam swoje pozniej składam papiery na zawodowego do policji tak czy inaczej będą krzywo patrzec na Ciebie ze nie masz uregulowanej słózby w woju bo nigdy nie wiadomo czy będą pobory czy juz nie zebys sie nie obudził z ręką w nocniku jak za kilka lat dostaniesz wezwanie z wku w celu odbycia "zetki"

"Życie jest zbyt krótkie aby byc małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
Koksu - wezmą, owszem. Tych którzy nie przenieśli się do rezerwy.

Jednak masz wałka bo przyjmowałeś się w innych czasach. Przepis jest przepis a Polska to państwo prawa. Nie Białoruś ani Etiopia. Masz ustawę to MON nie będzie jej łamał. Jest ustawa - służba zawodowa, więc do woja idą tylko Ci którzy chcą służyc. Proste jak drucik kolczasty.

Nie ściemnaj że "będą na Ciebie krzywo patrzeć" bo robisz ludziom wodę z mózgu. CO 100% gliniarzy było w wojsku? Nie rób jaj.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Jak masz przeniesienie do rezerwy to masz uregulowany stosunek do służby wojskowej. Wtedy Cię przyjmują. A jak jesteś już funkcjonariuszem, to dla wojska MONu właściwie nietykalny. Nawet na czas W.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
A ktos wie co z tegorocznym, poborem w szeregi policyjne?

Nie sposób z oblicza, dociec usposobień duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A co ma być?Patrz na oficjalną stronkę KGP.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gibkość - ćwiczenia

Następny temat

Gladiator Night VII

WHEY premium