SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Witam wszystkich miłośników armwrestlingu. Mam pytanie... jakie obciążenia są w stanie podnieść czołowi zawodnicy w naszym kraju w wadze ok 85kg w następujących ćwiczeniach:
1) chantel podchwyt - przedramię
2) chantel biceps oparty o udo 90 stopni
3) sztanga biceps - pełna amplituda ruchu

Chodzi mi o 1 powtórzenie lub ewentualnie rekordy w w/w ćwiczeniach przy innej ilości powtórzeń

Narazka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Mogą być też wyniki zawodników,którzy nie są najlepsi w naszym kraju, ale już zaczynają osiągać wyniki w tym sporcie i są obiecującymi zawodnikami. Chodzi mi tak jak wcześniej napisałem o zawodników o wadze ok 85kg. Bardzo mnie ciekawi ta kwestia i chciałbym orientacyjnie wiedzieć jaką siłą w naszym kraju dysponują zawodnicy armwrestlingu. Pozdrawiam

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
pierwszego zupelnie nie rozumiem.
Jesli chodzi o cwiczenie na przedramie to jestem wstanie utrzymac 96 kg jeda reka na nadgarstek z reka oparta o udo.
Jesli chodzi o biceps w kacie to jedna reka na grubym gryfie z obciazeniem 75 kg zrobilem najwiecej 6 ruchow, a 85 kg przytrzymalem kilka sekund.
Jesli chodzi o To ostatnie to nie mam pojecia.
TO ile kto bierze nie ma przelozenia na stol, wiec niewiele Ci to tak naprawde powie...
Ja waze okolo 80 kg wiec mniej niz bys chcial...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Może ktoś przynajmniej wie w jakich granicach oscylują powyższe wyniki w opisanych przeze mnie ćwiczeniach?

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
w pierwszym podanym przeze mnie ćwiczeniu chodzi o zginanie nadgarstka z chantlem ( podchwyt ) w podporze,czyli o podstawowym ćwiczeniu na przedramię dla armwrestlera

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
troszkę niedokładnie określiłem o co mi chodzi w 1 ćwiczeniu

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Mysle ze podobne ciezary co ja biora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Nie myślałem, że aż tak dużo, ale coż nie wolno się poddawać. Dziękuję, że rozwiałeś moje wątpliwości w tej kwestii. Pozdrawiam

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
na biceps kąt 90 stopmi 80 kg dwa powtórzenia, 70 kg 10 powtórzen, przy wadze 68kg

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
oczywiście na hantli jedną ręką

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Troche to bajkowe co napisales...
Zyjesz w stalym zwiazku, trenujesz armwrestling od 7 lat i jestes zapewne z lublina, nie trzyma sie to kupy, bo nikt z tamtad tyle nie trenuje przy tej wadze, no chyba ze te dane sa fikcyjne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika wyciskania sztangi

Następny temat

Złamanie otwarte

WHEY premium