SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja/Rzeźba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1913
Witam wszystkich!!
Mam do Was kilka pytań bo właśnie zaczynam pierwszą w życiu redukcję/rzeźbę... planuję ją stosować do końca wakacji. Dietę sobie jakoś dopasuje tzn obetne węgli trochę. Trening na siłowni planowałem robić 3 razy w tygodniu tj niedziela, wtorek, czwartek - przed treningiem około 10 min na stacjonarnym - rozgrzewkowo. Krótkie przerwy około minuty i powtórzeń około 12. Aerobowy 5 razy w tygodniu na czczo po pół godziny na rowerze stacjonarnym. Tylko nie wiem jak z suplementacją tzn jak stosować bcaa i jaki spalacz kupić? Może ten słynny lipo rush od burneiki? Oczywiście nie chciałbym żeby mięśnie poleciały. Co o tym wszystkim myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę zapoznać się z regulaminem działu i wypełnić ankietę:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwas ursolowy

Następny temat

pytanie - izotonik

WHEY premium