SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real cy Fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
MadStyle wez napisz jeszcze raz bo skasowalem

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5211
No spoko poszlo koniec off topu

świat zmienia mnie na tyle na ile ja go zmieniam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
ciekawe po czym twierdzicie ze deka wał

naklejka

ta deka jest czesto podrabiana i jest podrabiana profesjonalnie wiec jak bys postawił ta z aptaki a od dila to wygladały pewnie by tak samo nie raz chlopaki brali niby wała a efekty jak po dece a inni brali niby apteke a był prop wiec ja napisze tak

wyglada aptecznie a czy jest apteczna to czesto dil przyjaciel nie wie no chyba ze kupi w aptece tak to hurtowenik rozdaje karty a w zasadzie gra kartami bo rozdaje jeszcze ktos inny







idąc twoim tokiem myślenia należałoby usunąć ten dział bo zakładane tematy nie mają sensu jeśli wałek z apteką niczym się nie różnią...

może masz racje może nie, ale jeśli masz to usuwamy dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
zawodnik89

dział nie ale ciebie był bym za

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
śmieszny jesteś... ale logicznie z twojej wypowiedzi tak wynika

jeżeli po wyglądzie nie rozpoznasz wałka no to dział do śmietnika bo 90% tematów to fotka sprzętu i zapytanie fake/legit ??

wbijaj więcej koksu to może mózg ci urośnie

z mojej strony koniec offtopa




Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-05-04 18:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
człowieku matka z ojcem nie nauczyli cie pokory ze mi sie tu unosisz nie jeden specjalista ekspert znawca czy moderator przyznał by mi racje sa leki tak podrabiane ze rozpoznanie ich to nie lada wyczyn i tym lekiem jest miedzy innymi deka grecka ale jestes głąbem i nie wiesz ze taki opinie jak moja były tu pisane setki razy przez ludzi wysokiego pokroju wiec jak g**** wiesz to sie nie udzielaj i nie wypowiadaj sie w tym dziale skoro nie dorosłeś do niego

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k1p ma racje, wiadomo nie jesli chodzi o kazdy srodek i firme ale zdarzaja sie "idealne" podrobki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980


to jest dopiero kozak słomkowa co nie

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-05-04 19:12:18

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980


a tu naklejka jak autora tego tematu i z apteki

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980


i to tez z apteki

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test enan reak czy fake?

Następny temat

Deka Normy

WHEY premium