SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rashad Evans vs. Jon Jones

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
era Machidy też miała być

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rashard Evans nie ukrywa, że jego uczucia zostały zranione. Dopadła go frustracja i gniew na Jon Jones’a, jego byłego kolegi z teamu Greg Jackson MMA, za to że zgodził się na walkę między nimi. Nie ograniczył jednak swojego gniewu tylko do Jonesa, opuścił też całkiem zespół Jacksona i obecnie trenuje na Florydzie z byłym trenerem zapasów z teamu Jacksona, Mikem Van Arsdalem. Jackson i jego specjalista od uderzeń Mike Winkeljohn skomentowali sytuacje, oraz nadchodzącą walkę:

Greg Jackson: „Myślę, że każdy ma ‘narzędzia’ do wygranej. Rashard z pewnością je ma. Jeśli „Rampage” (Jackson) złapię Cię dużym ciosem, to ma szansę na wygraną. Każdy ma szansę na odniesienie zwyciestwa.”

Mike Winkeljohn: „Kocham Rasharda na śmierć, myślę że jest dużo lepszy niż ludzie myślą. Może być postrachem dla Jonesa. Ma umiejętności, aby go pokonać.”

A tak wypowiedział się były mistrz Strikeforce, Muhammed „King Mo” Lawal: ” Każdy przeciwnik jest do pokonania. Bez wątpliwości uważam, że móglbym pokonać Jon Jonesa. Wiem, że mógłbym go pokonać. Jest dobrym zawodnikiem, ale wszystko co potrzeba, to dobry plan, dobry obóz i wiem że byłbym w stanie wygrać. Rashard ma odpowiednie umiejętności do pokonania Jonesa. Rashard wygra z nim”

Dana White powiedział fanom, że mogą spodziewać się tej walki we Wrześniu lub Październiku.
http://www.fight24.pl/greg-jackson-rashard-ma-odpowiednie-narzedzia-do-wygrania-z-jonesem/#more-14925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Wiadomo Evans ma jakies szanse bo leszczem nie jest zresztom jego rekord to potwierdza,ale mysle ze Jon jesli dobrze sie przygotuje to powinien zakonczyc walke przed czasem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Before They Were Stars" - debiuty wielkich gwiazd

Następny temat

Wagi Amatorskie MMA

WHEY premium