SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking piłkarzy wszech czasów

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
LCBND edytuj wypowiedzi - służy do tego ten żółty ołówek nad treścią wypowiedzi.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Znalazlem w wikipedii hasło Fifa100 i wedlug tego tylko boniek znajduje sie w czolowej setce a to lubański powinien sie znajdowac nie boniek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
LCBND czemu tak uważasz ,weź pod uwagę to że Boniek odnosił także sukcesy w klubie.Boniek był zawodnikiem rozpoznawalnym w europie ,ba nawet na całym świecie.Lubanski był przede wszystkim znany z reprezentacji,można sie spierać ale przytoczę ci nazwisko Kazimierza Dayna którego tez nie ma w rankingu a był nie gorszym piłkarzem niż Boniek,lubanski,lato i inni.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Co do Kazimierza Deyny to Fifa100 uwzglednia tych pilkarzy co żyja na swiecie(to zostalo uworzone w 2004roku)I Kazimierz Deyna gdyby żył napewno by był tam właśnie bo jako jedyny w był w jedenastce 10-lecia(lat siedemdziesiatych)i w góle duzo osiagnal ale mnie strasznie denerwuja ci co to zrobili ze nie doceniaja Lubanskiego zwlaszcza ten Pele co poszedl do reprezentacjii w nie wczesniejszym wieku niz Lubanski.Moze to przez ta kontucje nie wiem nic tego nie moge zrozumiec ale i tak mysle ze ulepsza kiedys ten ranking bo dojda nowi pilkarze i przy okazjii poprawia bledy.I dodadza wiecej bramkarzy i odejmiom z tego takich graczy jak np. Adebi Pele co ja o nim w góle nie slyszalem.
To jest moja prywatna czolowa 10 raniokingu

1Pele
2Maradona
3Johan Cruyff
4Zinedine Zidane
5Van Basten
6Ronaldo
7Platini
8Just Fontaine
9Franz Beckenbauer
10Frank Rijkaard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
dlsaczego Roberto Baggio jest dopiero 79?http://soccerlens.com/top-100-greatest-ever-footballers/3888/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
dobra tak czy inaczej takie rankingi są żałosne np 100 wybrana przez pele - można się z niejdow iedzieć że w europie nie ma dobrych grajków, tak samo inni dla mnie brakuje http://stadiony-swiata.pl/index.php/2010/06/del-piero-rzuty-wolne/ 

Oglądaj skróty meczów http://stadiony-swiata.pl/ kibicuj swojej drużynie w europejskich pucharach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
do bodymarker artykułu ze strony 1 o porównaniu bonka do cafu nie chodzi o to co ile osiągnął ale o to jak gra czasem słabi piłkarze zdobywają ligę mistrzów polska liga była w latach dejny była średnia a wyjechać mogli dopiero gdy mieli 28 lat weś to pod uwagę !! gdy by wyjechali to zdobyli by te trofea !!!

jam nie godzien marnować takich sytuacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Ja parę lat temu sam ułożyłem wśłasny ranking piłkarzy wszechczasów. Minęło kilka lat i chciałbym go odświerzyć dodając paru współczesnych grajków i przy okazji go poprawić sugerując się waszymi uwagami. Oto i on:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening PRO

Następny temat

tricki w korkach czy w halowkach??

WHEY premium